Sisukord
Talisport
Tänane leht
30.10.2015
Eesti Palju õnne Võlglasel on Eestis kuldne põli Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kuressaares käärib tüli ristmiku pärast Praxise uueks juhiks saab Kersti Kaljulaid Kooseluseaduse rakenduseelnõu jõuab riigikogu ette Tagakülg Eesti lühiuudised Tallinna Sadama uurimiskomisjoni juhid said paika Metsatöll jagab dokfilmis ekraaniaega Finntrolliga Majandus Majanduse lühiuudised Välismaa Mis on ELi kolmas energiapakett? Nord Stream 2 saatus pole selge Välismaa lühiuudised Reaktsioone Nord Stream 2 projektile Esimene maailmasõda tegi mehe ja naise rollid selgeks Balti energiasaared kaovad ajapikku Hiina loobub ühe lapse poliitikast Arvamus Tarmo Pikner: Reform?... Kindlasti mitte! Lugeja kiri: Eesti läbi lääne aknaklaasi Julgeolekuekspert: Süüria kodusõda muutub Venemaa jaoks lõksuks Karnau: Las siis kulutavad Juhtkiri: korruptsioonisügis Anneli Ammas: me ei ole ju küüditajad! Päeva karikatuur Postimees 1937. aastal: kaks olulist nurgakivi Kultuur Mart Kadastik pani eelmisele elule punkti Järvi-san – dirigent, keda Jaapanisse väga oodati Sport Spordi lühiuudised Kas Mandela võitluskaaslane päästab jalgpalli? Aeg tulemusteks, et kingi asemel toodaks raha Eesti talendi uus elu Inglismaal Tallinn Pirita valitsus kolis restorani Tarbija Esimene maailmasõda tegi mehe ja naise rollid selgeks Tartu Spordiklubid on valmis pagulaslapsi treenima Paruni alleel töötavad arboristid Tartu teenib üüripindadelt miljoni Janditamist toetab biitlite algusaja bänd Aparaaditehase loomelinnak pöörleb aina kiiremini Üürnikud hindavad seltskonda ja maja aurat Aparaaditehases avatakse kohvik Aparaat Omanik püüab arvestada loomeinimeste huvidega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aeg tulemusteks, et kingi asemel toodaks raha

3 min lugemist
Allar Levandi jagab kahevõistlejatele kingitusi. FOTO: Liis Treimann

«Kogemuste korjamise aeg on läbi, nüüd on aeg teha tulemusi, et järgmine kord ei tuldaks enam kingi-, vaid rahakottidega,» sõnas kahevõistluse olümpiapronks Allar Levandi eilsel Eesti kahevõistluse koondise algavat hooaega tutvustaval üritusel, kus ta kinkis sportlastele oma firmalogoga suusamütsid ja kaelused. Levandi öeldud mõte langes viljakale pinnasele – seda kordasid hiljem ka oma plaanidest rääkinud sportlased.

Tellijale Tellijale

Kui päev varem olid murdmaasuusatajad esinenud alaliidu aadressil valusate sõnavõttudega ja leidus neidki, kes teatasid rahanappusele viidates hooaja vahelejätmisest, siis kahevõistlejad vaatasid tulevikku märksa optimistlikumalt. Samas ei suple nemadki rahameres. Hooaja ettevalmistuseks valis iga mees oma tee ning võistlusreisidel tuleb korraliku kõhutäie saamiseks loota jätkuvalt treener Tambet Pikkori kalapüügioskustele.

Õigupoolest polegi Pikkor enam koondise peatreener, vaid MK-mänedžer, kes aitab sportlasi asjaajamisel ja kogu koondise asjade organiseerimisel. Treeneriks on ta vaid koondise pesamunale Kristjan Ilvesele. Kahel viimasel juunioride MMil pronksi võitnud 19-aastane Ilves on ka neljast koondislasest ainus, kes jäi koju treenima.

29.10.2015 31.10.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto