Sisukord
Eesti
Postimees
03.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Neiu põrus kuriteokahtlustuse saanud eksamineerijate käe all korduvalt Eesti lühiuudised «Eesti laulul» sündis rekord Gruusia peaministri sõnul puudub Saakašvilil kodumaa poliitikas tulevik Kogukond südames, mitte kodumaa jalge all Esikülg 3.11 Tulekahjuhäire saab tagasi võtta Majandus Majanduse lühiuudised Eesti võib interneti lairibavõrgule käega lüüa Pankrotistunud Rumeenia kinnisvaraportfelli ümber on tekkinud suur vastasseis Välismaa Vene natsionalist: tulevik kuulub kainetele ja kurjadele Välismaa lühiuudised Fotod: Venemaa leinab Egiptuse lennukatastroofi ohvreid Analüütikud vaevad Erdoğani võidu põhjuseid Arvamus Postimees 1926. aastal: kirjanikkude pensionid ja toetused Juhtkiri: kirjanikupalk – püüdke jagada tüli ja vimmata Neeme Korv: halloween – ennem komm kui pomm Roy Strider: kord piiril alaku ametnikest Taavi Minnik: Emajõe Ateena kadunud aarded Mari Tammar: helimees oskab, minister ei oska Marii Karell: «ärge näidake mu nägu, mu perekond tapetakse» Kultuur Mida arvavad kirjanikud ja kunstnikud loojapalgast? 805 eurot ja 86 senti hakkab jaanuarist laekuma riigipalgaliste loojate kontole Sport Mehhikos võidutses Rosberg, soomlased põrkasid taas kokku Spordi lühiuudised Soov näha lapsi kasvamas sundis Aigar Leokit lõpetama Margus Hunt: olen algkoosseisust ühe sammu kaugusel Klubi lubas pingimees Rooba koondisesse Mourinho ja Chelsea otsivad kadunud identiteeti Tarbija Google võib ühendada Androidi ja Chrome OSi Nissan alustas isesõitva auto katsetamist Tartu Päästeamet pitsitab rehvitöötlejat edasi Töövõimereform toob töötukassa kesklinna Linnavalitsus liidab kaks osakonda Targad masinad õpetavad noori Isa ja poeg löövad võrriliigas laineid Füüsikute ette ilmus paljaid mehi Noore narkomaani lugu mõjub ka isiklikult Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gruusia peaministri sõnul puudub Saakašvilil kodumaa poliitikas tulevik

2 min lugemist
Gruusia peaminister Irakli Garibašvili täna Stenbocki majas koos Eesti ametivenna Taavi Rõivasega. FOTO: Eero Vabamägi

Eile Tallinna kahepäevasele ametlikule visiidile saabunud Gruusia peaminister Irakli Garibašvili sõnas koos Eesti ametivenna Taavi Rõivasega antud ühisel pressikonverentsil, et tema hinnangul ei ole Gruusia ekspresidendil riigi poliitikas enam tulevikku.

Tellijale Tellijale

«See oli tema valik, kui ta võttis vastu Ukraina kodakondsuse, sai Odessa kuberneriks. Vastavalt Gruusia põhiseadusele pidi meie justiitsminister alustama vastavat menetlust,» kommenteeris Garibašvili endiselt presidendilt Mihheil Saakašvililt Gruusia kodakondsuse äravõtmist, olles sõnavõtu alguses öelnud, et ei tahaks oma Eesti-visiidil üldse sellest mehest kõnelda.

Garibašvili sõnul tema Saakašvili võimalikku naasmist Gruusia poliitikasse ennustama ei hakka. «Mis puudutab tema poliitilist tegevust tulevikus, siis mina ei hakka tema hääletoruna ta edasist karjääri ennustama. Ta on oma tee valinud ja valinud sellega ka oma eesmärgid,» sõnas Gruusia peaminister.

02.11.2015 04.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto