Tsitaat

Tahan saada rohkem poodiumikohti ja oma esimest võitu.

Rallisõitja Ott Tänak loodab, et ta saab WRC-sarjas sõita ka järgmisel hooajal.

Rockile ja Kalev/Cramole eurosarjas võidud

KORVPALL. Tartu Ülikool/Rock võitis FIBA eurosarjas võõrsil Küprose klubi Nicosia Engomi Ethat 67:55 ja jätkab L-grupis täisedu kahe võiduga. Rock jäi esimesel veerandajal 15 punktiga taha, aga ülejäänud kohtumine kuulus tartlastele ja poolajaks oldi juba 31:30 ees. Evaldas Žabas tõi Rockile 18 punkti ja seitse lauapalli, Karolis Petrukonis lisas 14 ja Tanel Sokk 11 punkti. Nicosia klubist vastas Terrance Henry 15 punktiga. Rockil on sarnaselt Južnõi Himikuga kaks võitu, Nicosia ja Utena Juventus on saanud kaks kaotust. Kalev/Cramo oli H-grupis samuti võõrsil üle Sofia Lukoil Academicust xx:xx, kalevlaste resultatiivseim oli Brandis Raley-Ross xx punktiga. Kalevil on nüüd kirjas üks võit ja üks kaotus.