Sisukord
Arvamus
Postimees
06.11.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Abielupaar on sunnitud võtma talve vastu soojakus Tagakülg 6.11 Žürii valis välja «Eesti laulu» poolfinalistid Maausuliste palvust häirisid discgolf’i mängijad Guantánamost pääsenud mees kohaneb Eestis Eesti lühiuudised 6.11 Baltimaad plaanivad nõuda Venemaalt okupatsiooni eest kahjutasu Isa: pole õiglane, et elatisraha on seotud alampalgaga Eksperdid: ravikanepit ei eksisteeri Majandus Majanduse lühiuudised Otsust Estonian Airi kohta oodatakse laupäeval Maailmaturul domineerivad Euroopa veinid Välismaa Välismaa lühiuudised Leedu lääneosas mõrvati neli naist Soome professor: Putin otsib koostööd Arvamus Henrik Roonemaa: määgime kooris kuukulguri terviseks Edgars Rinkēvičs: Läti kutsub eurooplasi üheskoos mõtlema Edgars Rinkēvičs: Läti kutsub eurooplasi üheskoos mõtlema Taavi Minnik: hirm taevas ning võit infosõjas Päeva karikatuur Jon Greenwald: Makedoonia kriis võib kasvada järgmiseks Balkani tragöödiaks Sigrid Kõiv: kaubanduskeskustel pole julguse raasugi Postimees 1932. aastal: 3000 l salapiiritust põlevas paadis Juhtkiri: nõue korvata okupatsioonikahjud taas laual Toomas Peterson: Eestil võiks olla odavlennufirma Roland Freudenstein: globaliseerunud vs kristlik Euroopa Kultuur Lucas Debargue’i võimalusterohke maailm Sport Spordi lühiuudised Pärnu kaotas eurosarjas Olympiacosele Kaks linna, üks eksootiline Rooba Mängija raske elu pingil või «kastis» Eesti alustas Iisraelis viigiga Tarbija Turu on Soome Tartu Lõuna-Aafrika Vabariik – Musta Mandri Šveits Isa: pole õiglane, et elatisraha on seotud alampalgaga Tartu Tartu toob bussidesse Ajujahi võiduidee Köögiviljakasvatajal jäi ladu kitsaks Arhitekt Udo Tiirmaa: vana lammutamine käib liiga kergesti Kaevetööd lõhkusid vana kalmistu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Edgars Rinkēvičs: Läti kutsub eurooplasi üheskoos mõtlema

1 min lugemist
Läti välisminister Edgars Rinkevics FOTO: SCANPIX

Euroopa Liit näitab majanduskriisi ohjeldamise märke ning sestap on oluline vaadata tuleviku poole, et leida võimalusi globaalsel turul konkurentsis püsimiseks. On aeg siseneda 21. sajandisse ja mõista, et vabakaubandustsooni laiendamine lubab ELil püsida globaalse liidrina innovatsiooni ja kaubanduse vallas.

Tellijale Tellijale

Me peame kindlustama ka oma välispiiri kaitsmise suurte põgenikehulkade liikumise tingimustes. Samal ajal peame aga ka kinni hoidma humanistlikest väärtustest ja pakkuma pelgupaika sõja eest põgenejatele. Me ei tohi lasta neil oma kallastel uppuda.

See on ühtlasi kriis, mis mõjutab oluliselt Euroopa süsteemi tulevikku. Just sellest räägivad konverentsil teiste seas Slovakkia asepeaminister ning välis- ja Euroopa asjade minister Miroslav Lajčak, Rumeenia välisminister Bogdan Lucian Aurescu, Norra välisminister Børge Brende ja endine Rootsi välisminister Carl Bildt.

05.11.2015 07.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto