Sisukord
Käsipall
Tänane leht
07.11.2015
Eesti Esimehest tööandjaks Juhan Parts: see on Eesti suhtes ebaõiglane! Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg 7.11 Palju õnne Siim Kallas: otselend ei vaja rahvuslikku lennufirmat 7 asja, mida me teame Estonian Airi olukorra kohta Reinsalu arve Venemaale üllatas valitsust Miks riik ei tohi toetada rahvuslikku lennukompaniid? Tarbijakaitse: meie Estonian Airi reisijatele soovitusi anda ei oska Lootusetu haige ravija Esikaas 7. 11 Majandus Juhan Parts: see on Eesti suhtes ebaõiglane! Lootusetu haige ravija Välismaa Välismaa lühiuudised Pomm võis olla Vene lennuki pagasiruumis Arvamus Mees valges Postimees 1911. aastal: kübaranõelad on inimestele ohtlikud Lootusetu haige ravija Päeva karikatuur Juhtkiri: tulevik peab olema õhust kaalukam Juhan Mellik: hiinlased teevad ajalugu Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Kultuur Luulehetk – hetk luules Esimehest tööandjaks Ilus teooria uuritud alal Nädala plaat. Anorgaanilise seksapiil Nii halb, et lausa õudne Lõputu Singer ja jalgrattad No kuidas sa seda arvustad!? Mida arvab Postimehe žürii filmist «Hei, Rasma!»? Mida arvab Postimehe žürii filmist «Luikedeta järv»? Bond, jälle Bond Sport Helenius tuleb Tallinna otse treeningutelt Klitškoga IAAF jätab skandaali tõttu aastalõpugala ära Spordi lühiuudised Eesti hokit pööratakse nüüdisaega Meistrite liiga tiitlikaitsjat kimbutanud Teppan: sähvatajaid on varemgi olnud, klassi määrab stabiilsus Põlva puurilukkude vaikne duo veab koondisevankrit Klappi ei tekkinud, Eesti kaotas Iisraelile ja edasipääsulootuse Tarbija Erinevus rikastab ka tööl AK Marti Aavik: oh Island Ilus teooria uuritud alal Lõputu Singer ja jalgrattad Nädala plaat. Anorgaanilise seksapiil Mida arvab Postimehe žürii filmist «Hei, Rasma!»? No kuidas sa seda arvustad!? Rumeenia kinnisvara on tark investeering Mida arvab Postimehe žürii filmist «Luikedeta järv»? Viimane veerg Kevin Uljaste tõusvas joones Teeme rahval tuju paremaks Juhan Mellik: hiinlased teevad ajalugu Kätlin Konstabel: isa kui Medicite lõvi Peeter Langovitsi tagasivaade: plahvatus kohtumajas Konfutsius on üles tõusnud, elagu Konfutsius! Arter Lugu, mis puudutab kõiki Rahvuslipp jäisel mandril Paavo Järvi: olen õnnelik, et oleme tütardega üksteisel nii tihedalt «naha all» Pagulane minu kodus Sepp, meie kõigi president Saatusele tänulik Margit Härma: millal see prints siis tuleb? Enesepuhastuse läbiviija Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põlva puurilukkude vaikne duo veab koondisevankrit

3 min lugemist
Eston Varusk (vasakul) ja Denis Lõokene. FOTO: Eesti käsipalliliit

KÄSIPALL. Eesti meeste käsipallikoondise väravat kaitsevad viimasel ajal suuresti Põlva Serviti mehed: kui rahvusmeeskonna esipuurilukuks on kogenud Eston Varusk, siis teise numbrina on hakanud end pildile mängima Denis Lõokene. Pealtnäha koondise kaks kõige rahulikumat meest on praegu mentor ja õpilane ning aastate pärast võib just Lõokene oma õpetaja esinumbri kohalt välja puksida.

Tellijale Tellijale

31-aastane Varusk ning 23-aastane Lõokene on mõlemad vähese jutuga mehed ja sõnu suurt ei kuluta. Ühiseks nimetajaks on neil ka legendaarne Põlva treener Kalmer Musting, kelle juurde mõlemad mehed kunagi trenni läksid. Ka väravavahi positsioonile sattusid nad ühtemoodi: juhuse läbi. «Alguses mind loksutati sinna ja tänna, lõpuks pandi väravasse ja sinna ma jäin,» meenutas Varusk ning lisas, et nooremana ihkas tal hing ka väljakule.

«Kindlasti on (mõni positsioon, mida oleks tahtnud proovida – K. P.), aga see läheb pigem utoopia valdkonda. Ja ega enam ei ole midagi parandada – nüüd on nii, nagu on,» naeris Varusk.

06.11.2015 09.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto