Sisukord
Talisport
Postimees
07.11.2015
Eesti Esimehest tööandjaks Juhan Parts: see on Eesti suhtes ebaõiglane! Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg 7.11 Palju õnne Siim Kallas: otselend ei vaja rahvuslikku lennufirmat 7 asja, mida me teame Estonian Airi olukorra kohta Reinsalu arve Venemaale üllatas valitsust Miks riik ei tohi toetada rahvuslikku lennukompaniid? Tarbijakaitse: meie Estonian Airi reisijatele soovitusi anda ei oska Lootusetu haige ravija Esikaas 7. 11 Majandus Juhan Parts: see on Eesti suhtes ebaõiglane! Lootusetu haige ravija Välismaa Välismaa lühiuudised Pomm võis olla Vene lennuki pagasiruumis Arvamus Mees valges Postimees 1911. aastal: kübaranõelad on inimestele ohtlikud Lootusetu haige ravija Päeva karikatuur Juhtkiri: tulevik peab olema õhust kaalukam Juhan Mellik: hiinlased teevad ajalugu Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Kultuur Luulehetk – hetk luules Esimehest tööandjaks Ilus teooria uuritud alal Nädala plaat. Anorgaanilise seksapiil Nii halb, et lausa õudne Lõputu Singer ja jalgrattad No kuidas sa seda arvustad!? Mida arvab Postimehe žürii filmist «Hei, Rasma!»? Mida arvab Postimehe žürii filmist «Luikedeta järv»? Bond, jälle Bond Sport Helenius tuleb Tallinna otse treeningutelt Klitškoga IAAF jätab skandaali tõttu aastalõpugala ära Spordi lühiuudised Eesti hokit pööratakse nüüdisaega Meistrite liiga tiitlikaitsjat kimbutanud Teppan: sähvatajaid on varemgi olnud, klassi määrab stabiilsus Põlva puurilukkude vaikne duo veab koondisevankrit Klappi ei tekkinud, Eesti kaotas Iisraelile ja edasipääsulootuse Tarbija Erinevus rikastab ka tööl AK Marti Aavik: oh Island Ilus teooria uuritud alal Lõputu Singer ja jalgrattad Nädala plaat. Anorgaanilise seksapiil Mida arvab Postimehe žürii filmist «Hei, Rasma!»? No kuidas sa seda arvustad!? Rumeenia kinnisvara on tark investeering Mida arvab Postimehe žürii filmist «Luikedeta järv»? Viimane veerg Kevin Uljaste tõusvas joones Teeme rahval tuju paremaks Juhan Mellik: hiinlased teevad ajalugu Kätlin Konstabel: isa kui Medicite lõvi Peeter Langovitsi tagasivaade: plahvatus kohtumajas Konfutsius on üles tõusnud, elagu Konfutsius! Arter Lugu, mis puudutab kõiki Rahvuslipp jäisel mandril Paavo Järvi: olen õnnelik, et oleme tütardega üksteisel nii tihedalt «naha all» Pagulane minu kodus Sepp, meie kõigi president Saatusele tänulik Margit Härma: millal see prints siis tuleb? Enesepuhastuse läbiviija Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti hokit pööratakse nüüdisaega

3 min lugemist
Eesti viskas Bulgaariale koguni rohkem kui veerandsada väravat. FOTO: Erik Prozes

Möödas on ajad, kui Eesti spordisõber võis kodusest jäähokist rääkides nina kirtsutada ja ühmata, et tegemist on venekeelsete inimeste spordialaga, kuhu eestlastel õieti asja polegi. Pärast koduse hoki juhtimises tehtud muudatusi puhuvad kõigi meie naaberriikide silmis populaarseimal spordialal meilgi värsked tuuled. Kodust hokit püütakse pöörata nüüdisaega.

Tellijale Tellijale

Eespool toodud väited ei tugine sellele, et Eesti koondis alistas olümpiamängude valikturniiri esimesel etapil Iisraeli 19:1 ja Bulgaaria 26:0. Hokimaailma arengumaade klohmimine on elementaarne. Positiivsust lisab aga koondise sees ja selle ümber toimuv. Üheks muutuste võtmeisikuks on Eesti koondise soomlasest peatreener Jussi Tupamäki.

«Sõlmisime Tupamäkiga lepingu neljaks aastaks – loodetavasti on meil nii palju võhma, et ta töötab meie juures pärast tänavust hooaega veel vähemalt kolm aastat,» sõnas hokiliidu president Rauno Parras. «Tema õlul on Eesti koondiste juhendamine, treenerite koolitamine. Peatreener peab panema paika süsteemi, kuidas noori õpetada ja kuidas asju teha. Sellisel juhul teavad näiteks koondisse tulevad noored ette, mis neid ees ootab. Peatreener peab olema mängijatele patroon ja neid kujundama.»

06.11.2015 09.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto