Sisukord
Majandus
Postimees
09.11.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Tagakülg Horoskoop Viimne aplaus Herta Elvistele Lapse kasvatamiseks on vaja sooja kodu ja südant Riik võib tagasi saada kuni kümme miljonit Infotar: Nordic Aviationisse investeerimine tundub põnev Viimane maandumine ja esimene õhkutõus Uuel firmal pole investoriga kiiret Jan: Palmér: ümberkorralduskava oli väga hea Nordic Aviation tõusis sloveenide abil pilvedesse Koostöö Adria Arwaysiga kestab 12–18 kuud Male Estonian Airi töötajate tulevik on lahtine Mälumäng Reisija kogemus: Estonian Airi piletiga on lihtsam kui SASi omaga Välismaa Politoloog: ei Türgi ega EL usu liitumisse Pomm Vene lennuki pardal ei leia lõplikku kinnitust Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1934. aastal: lahing – üks piiritusevedaja sai surma, teine raskelt haavata Juhtkiri: tuleb lend või ei tule? Mis see valik maksab? Kadri Hansalu: «uus» plaan Kadri Simson: et Keskerakond pääseks valitsusse Evelin Pärn-Lee: Eesti riik annab võitluseta alla ja loodab kõik maksumaksja rahaga kinni maksta Ahto Lobjakas: võitlus Eesti hinge pärast (1) Kultuur Arvustus: intelligentne Figaro ehk Lauri Vasara suurroll Berliinis Sport Spordi lühiuudised Eesti tantsupaar võitis ajaloolise tiitli Suur vihavaen, süüdistused ja palved Koondisel jäi pime õnn kasutamata Lustipidu sai läbi, ees ootavad juba tõsised katsumused Tarbija Nutitelefon võib kasutajale olla paras peavalu Tartu Tammeka võitles end rongi alt välja Masingu kool saab lisaruumi Külmutatud munarakk lubab sünnitada hiljem Luunja vald heidab Mõmmikule silma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nordic Aviation tõusis sloveenide abil pilvedesse

4 min lugemist
Nordic Aviation Groupi esimene pressikonverents. FOTO: Erik Prozes

Laupäeva pärastlõunane Estonian Airi tegevuse lõppu märkiv pressikonverents möödus majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis lakoonilises ja töises õhkkonnas, ilma leinameeleoluta ning asjalikult. Õhtune pressikonverents Tallinna lennujaamas, kus tutvustati uut, alustavat Eesti riiklikku lennufirmat Nordic Aviation Group, oli aga teist laadi: valitses pidulik meeleolu, pakuti kohvi ja värskeid kaneelisaiu ning suur osa uue firma 24 töötajast näitas end väsinud, õnneliku ning lootust täis näoga, kandes uhkelt sinist särki kirjaga «Lennud toimuvad».

Tellijale Tellijale

Uue lennufirma rokkiva stiiliga juhatuse liige Erik Sakkov täpsustas, et Nordic Aviation ei ole veel lennundusfirma, vaid lende korraldav firma. Täiemahuline lennundusfirma, mis aitab Eesti uuel riigiettevõttel suuremat osa senistest Estonian Airi lendudest korraldada, on hoopis Eestiga suuruselt ja saatuselt võrreldava väikese Euroopa Liidu liikmesriigi Sloveenia riigifirma Adria Airways.

Pressikonverentsil olid laual Adria Airwaysi kirjadega lennukimudelid. Sloveenid istusid samuti väsinud ning ootusrikaste, õnnestumisse uskuvate nägudega pressikonverentsi ruumi tagaridades.

07.11.2015 10.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto