Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.

Ma pole iial kodus mossitanud, kui võistlus untsu läheb.

Ferrari vormel-1 piloot Kimi Räikkönen tõdes, et pole midagi sellist, mis suudaks ta tuju pikaks ajaks ära rikkuda.
---------------------

Tellijale

Kalev/Cramo kaotas suurelt Himkile

KORVPALL. Kalev/Cramo kohtus Ühisliigas Moskva oblasti tugeva Himki meeskonnaga ja kaotas 54:84. Sealjuures võideti esimene veerandaeg 18:15, aga poolajaks haaras initsiatiivi juba Himki ja läks 33:28 ette. Kolmandal veerandajal paisutati vahe kiirelt üle 15 punkti ja Kalevil ei tekkinud enam võimalusi mängu tagasi tulla. Kalev/Cramo resultatiivseim oli Rain Veideman 11 punktiga, Josh Boone kogus 9 punkti ja 15 lauapalli. Himkile tõi Aleksei Šved 18, Paul Davis 15 ja Petteri Koponen 14 punkti. Turniiritabelis hoiab Kalev kahe võidu ja kolme kaotusega 11. kohta.