Sisukord
Eesti
Tänane leht
10.11.2015
Eesti Dilbert Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Egiptuses puhkavad eestlased peaksid täna koju saama Ants Antson saadeti viimsele teekonnale Esikülg 10. november Eestlased: reisibüroo jättis meid infosulgu Arvutiga mängimisest on saanud pereharrastus Riigikontroll uurib uue lennufirma loomist Reisijatele pakutakse sadu eurosid kallimaid asenduslende SAS avab Tallinnast otseliinid Põhjamaade pealinnadesse Michal: enamikule Estonian Airi pilootidele on juba tööd pakutud Majandus Majanduse lühiuudised Viru Keemia Grupp saab tänavu kopsaka kahjumi Välismaa Kim ei loobu tuumaprogrammist Põhja-Koreas kardetakse puhastust Soome valitsus avalikustas pingeid tekitanud tervishoiureformi Natside «kullarongi» otsingud jätkuvad Spalta_välised Arvamus Juhtkiri: varastatakse rohkem või avastatakse rohkem? Postimees 1910. aastal: inimese loomusunnist Olesja Lagašina: Vene lennukatastroofi poliitiline mõõde Meediaekspert: vene inimesed väsivad infosõjast Tarvo Siilaberg: erakoolide tasalülitamine on määratud nurjuma Maarja Vaino: Eesti sümbolitest loobumise talumatu kergus Marje Allikmets: surnud ei lobise. Mis toimub hooldekodu kinniste uste taga? Päeva karikatuur Kultuur Kristjan Järvi sädelev helimeri Maailma parim Väikevend taltsutab Karlssonit Tipptegijad lavastavad teadusseriaali Sport Venus Williamsi teine noorus Venemaa kergejõustiku kõige mustem päev Spordi lühiuudised 22-aastane korvpallur peab mängima, mitte ainult treenima Tallinn Pirita linnaosavalitsus kolis jõe äärde Tallinn sulges Veerenni raudteeülesõidu Tarbija Arvutiga mängimisest on saanud pereharrastus Tartu Karuplatsile kerkib ärimaja Tarvo Siilaberg: erakoolide tasalülitamine on määratud nurjuma Turu linn jagas pagulaskogemusi Irja Alakivi: Emajõelinna parkide kaitseks Rock püüab järgmist võitu euroliigas Kitarristi asendab juhataja ametikohal kitarrist Tartu koorid harivad muusikapõldu Külmas vees ujujad sõitsid kokku Lätti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Reisijatele pakutakse sadu eurosid kallimaid asenduslende

2 min lugemist
Tühistatud Estonian Airi viimased lennud. FOTO: Erik Prozes

Kui esialgu aitab riik Estonian Airi kliente asenduslendudega, siis alates homsest tuleb inimestel osta uued piletid, mis on märksa kallimad ja mille hinnavahet ei kompenseerita.

Tellijale Tellijale

«Kui ma nägin, et minu asenduslennu juurdemaksmise hind on 883 eurot kallim – selle summa pean Estravelile juurde maksma –, siis sain aru, et nii Eesti riik kui ka Estravel irvitavad oma klientide üle. Mul on juba korra piletid ostetud ja kui nüüd tahetakse kahetunnise edasi-tagasi lennu eest ligi 900 eurot juurde, siis tunnen, et kõik need reisibürood, Estonian Air ja Eesti riik tegutsevad ainult nii, et saaks veel kõvasti kasumit juurde,» kirjutas üks pahane Postimehe lugeja.

Ta ei ole ainus, kes sama murega silmitsi seisab. Mitmed teised võõrsil elavad inimesed kurtsid mõne aja eest, et kuigi riik lubab juba ostetud piletite eest kolme kuu jooksul raha tagasi maksta, on praegu ostes piletid märksa kallimad ning rahagi ei pruugi laekuda selleks ajaks, kui uued piletid tuleb ära osta.

09.11.2015 11.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto