Sisukord
Korvpall
Tänane leht
11.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Estonian Airi töötajatel on õigus hüvitistele Palju õnne Aasta põllumees on Romet Rässa Tagakülg Protestilõkke kustutamiseks veeti voolik üle raudtee Esikülg 11. november Uue lennufirma valikud: turule tulla, turule jääda Kuidas luua kolme nädalaga lennufirma Peaministri ähvardaja: kättemaks ei ole sõnades Mardisandid andsid riigikogulastele vitsa Eesti lühiuudised Majandus Laenurahvas, rõõmusta – euribor võib langeda väga madalale Sõõrumaa müüb USSi oma endisele Venemaa äripartnerile Luts: USS tahab võtta turuliidri positsiooni Estonian Airi töötajatel on õigus hüvitistele Majanduse lühiuudised Välismaa Ajalehed kahtlustavad valitsust salatsensuuris Välismaa lühiuudised Cameron piiraks ka ELi kodanike õigusi Ühenduse liidrid seisavad silmitsi rändemaade kolleegidega Türgi sai ELi kriitika lõpuks kätte Arvamus Nils Niitra: kampaania teeb titeisu Juhtkiri: sport vajab enesepuhastust Mart Raudsaar: õudsed lood Emajõe Ateenas Postimees 1914. aastal: allveelaevale saatuslikud mullid Viljar Veebel: kas Estonian Airile antud riigiabi oli vajalik ja otstarbekas Kultuur Teatrikriitik: «Sain lõuatäie naerda» Tallinna vaated juhatasid suure avastuseni Sport Spordi lühiuudised Suurest punnitamisest jäi võiduks väheks Pehrsson viib koondise Eesti meistri vastu rünnakut lihvima Venelased eitavad endiselt dopingusüüd: WADAs töötavad idioodid Red Bull hiilis tagasi prantslaste ukse taha Tarbija Tuleval aastal viiakse esimest korda läbi jämesoolevähi sõeluuring D-vitamiini test: kas libedamalt läheb alla tilk või pärl? Tartu Päeva karikatuur Tartu sunnib lasteaiad võistlema Tänapäeva Kristian Jaagud hakkavad rändama juba gümnasistidena Lõunakeskuse tagune viilhall ootab tähtsat otsust Teismelised tegid koolikiusamisele lõpu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suurest punnitamisest jäi võiduks väheks

2 min lugemist
Nagu Tanel Sokk siin pildil, oli Tartu Ülikool/Rock tihti nurka surutud, eriti teisel veerandajal. FOTO: Margus Ansu

«Olen alati rõhutanud, et eurosarjades tuleb kodumängud ära võtta. Seega oli see kaotus eriti valus,» ütles Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe pärast seda, kui Rock oli FIBA eurosarjas võitluslikus mängus kaotanud Južnõi Himikule. Himik jätkab L-grupis täiseduga, aga tartlaste jaoks tähendab 61:63 allajäämine seda, et kahe võidu kõrvale ühe kaotuse saanud Rockil on järgmisse ringi pääsemiseks vaja võõrsil hästi tegutseda.

Tellijale Tellijale

Algus oli tavaline pusimine nagu ikka: seis oli tasavägine, aga pigem domineeris Rock. Tundus olevat vaid aja küsimus, millal tartlased suurema vahe sisse saavad, aga läks hoopis vastupidi. Koduvõistkond jäi teisel veerandajal viimase kaheksa minuti jooksul nulli peale ja oli poolajaks 19:30 taga.

Rocki rünnakul puudus teravus ja see käivitas ahelreaktsiooni – viseteks jäid peamiselt kolmesed või rasked üritused keskpositsioonilt. Need tekitasid aga ohtralt pikki lauapalle ja koos Rocki kümne pallikaotusega tekkis Himikul võimalus oma rünnakud kiirelt ära lahendada.

«Võib nii öelda, et see mäng jäigi teise veerandaja taha kinni. Jäime passiivseks ja tegime võrreldes oma eeldatava tasemega väga kehva mängu,» tõdes vaid ühe punkti peale jäänud mängujuht Tanel Sokk.

10.11.2015 12.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto