Sisukord
Tarbija
Postimees
12.11.2015
Eesti Mälumäng Proovilend - kunagi ei tea, millisele lennukile satud Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Harkus mässati kongolase toetuseks Kasvavates omavalitsustes napib lasteaiakohti Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised «Üldrahvalik» ja «Maastiku mustrid» Postimehe kinos Peasekretärid – helded filantroopidest kassatäitjad Kaarel Tarand: miks jõuab iga kolmas peasekretäri palk parteikassasse? Majandus Majanduse lühiuudised Pangad nõuavad jõuvõtete abil klientidelt isikuandmeid Välismaa Volker: meie ees seisab väga ohtlik ajajärk Internet ajab Afganistanis juuri Välismaa lühiuudised Protesteeritakse mujalgi Arvamus Triin Bõstrov: tööandjad, enne juhendage, siis nõudke! Päeva karikatuur Lauri Vahtre: jätkem silmakirjatsemine Juhtkiri: vaja teada või tore teada Marti Aavik: tegelikult on süüdi näitlejad Postimees 1910. aastal: kuidas olla õnnelik Taavi Minnik: paneme Venemaa maksma? Toomas Tamsar: teel keeldude ja käskude riigi poole Kultuur Kultuuri lühid Sport Koondis jätkab kolme rühmaga Spordi lühiuudised Noored tulid, lõid ja võitsid Gruusiat Sergei Ratnikov – uuendusmeelne vanameister Suusatajaid ootab ees karm valik Tarbija Kas sügisel tasub veel muru niita? Tujukas kaunitar vajab tähelepaneliku aedniku kätt Lehed tuleks murult juba sügisel ära riisuda Tartu Eesti noored audioloogid kutsuvad kõrvu hoidma Juht jättis peatuses istunud reisija maha Loojad loodavad loojapalgast rahu Maailmale tiir peale. Mootorrattaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas sügisel tasub veel muru niita?

1 min lugemist
Kalamaja park. FOTO: Tairo Lutter/Postimees

Sügise kohta tavapäratult soojade ilmadega vohavat muru tasub veel niita juhul, kui see on kasvanud kõrgemaks kui kümme sentimeetrit.

Tellijale Tellijale

«Muru üritab veel päeval kasvada, kui sooja on kuni viis kraadi,» lausus Tallinna botaanikaaia avamaakollektsioonide osakonna juhataja Olev Abner. Tema hinnangul võib muru pügada, kui see on kasvanud üheksa-kümne sentimeetri kõrguseks.

Sellest kõrgem rohi tekitab soojemate ja jahedamate ilmade vaheldudes hallitusseentele soodsa paljunemiskeskkonna. «Kui muru on üle kümne sentimeetri, on natuke kurjasti,» tõdes ka Räpina aianduskooli aianduse eriala juhtõpetaja Urmas Roht.

11.11.2015 13.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto