Sisukord
Uudised
Postimees
12.11.2015
Eesti Mälumäng Proovilend - kunagi ei tea, millisele lennukile satud Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Harkus mässati kongolase toetuseks Kasvavates omavalitsustes napib lasteaiakohti Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised «Üldrahvalik» ja «Maastiku mustrid» Postimehe kinos Peasekretärid – helded filantroopidest kassatäitjad Kaarel Tarand: miks jõuab iga kolmas peasekretäri palk parteikassasse? Majandus Majanduse lühiuudised Pangad nõuavad jõuvõtete abil klientidelt isikuandmeid Välismaa Volker: meie ees seisab väga ohtlik ajajärk Internet ajab Afganistanis juuri Välismaa lühiuudised Protesteeritakse mujalgi Arvamus Triin Bõstrov: tööandjad, enne juhendage, siis nõudke! Päeva karikatuur Lauri Vahtre: jätkem silmakirjatsemine Juhtkiri: vaja teada või tore teada Marti Aavik: tegelikult on süüdi näitlejad Postimees 1910. aastal: kuidas olla õnnelik Taavi Minnik: paneme Venemaa maksma? Toomas Tamsar: teel keeldude ja käskude riigi poole Kultuur Kultuuri lühid Sport Koondis jätkab kolme rühmaga Spordi lühiuudised Noored tulid, lõid ja võitsid Gruusiat Sergei Ratnikov – uuendusmeelne vanameister Suusatajaid ootab ees karm valik Tarbija Kas sügisel tasub veel muru niita? Tujukas kaunitar vajab tähelepaneliku aedniku kätt Lehed tuleks murult juba sügisel ära riisuda Tartu Eesti noored audioloogid kutsuvad kõrvu hoidma Juht jättis peatuses istunud reisija maha Loojad loodavad loojapalgast rahu Maailmale tiir peale. Mootorrattaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Juht jättis peatuses istunud reisija maha

3 min lugemist
Tartust umbes viie kilomeetri kaugusel asuv Maramaa bussiootekoda on läbipaistmatute klaasidega. Seal istuvat ootajat ei pruugi bussijuht märgata. FOTO: Margus Ansu

Maramaalt bussiga Tartus käiv liikumispuudega pensionär süüdistab Tartu maakonnaliinidel sõitvaid bussijuhte, kuna on viimase nelja kuu jooksul väidetavalt kolm korda bussist maha jäetud.

Tellijale Tellijale

«Olen liikumispuudega pensionär ja mind ei peeta enam inimeseks. Buss sõidab lihtsalt peatusest mööda,» kurtis Tartu Postimehele 74-aastane Eha Laanesoo. Viimati jäi ta bussist maha paar nädalat tagasi, kui soovis Tartusse sauna sõita. «Istusin peatuses pingi peal ja buss sõitis peatumata mööda,» meenutas ta.

Laanesoo oli pahane ka Tartu valla bussipeatuste pärast. «Nüüd on pandud nendele putkadele sellised läbipaistmatud klaasid, et ma ei näe enam saabuvat bussi. Aga kui ma olen haige, siis ma ootan bussi istudes pingil ja ma ei jõua nii ruttu püsti tulla. Ja tema paneb mööda,» pahandas ta.

11.11.2015 13.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto