Michael Phelps. FOTO: SCANPIX

Kalev/Cramo sai eurosarjas taas kaotuse

BC Kalev / Cramo korvpallimeeskond kaotas FIBA eurosarjas võõrsil Krasnsojarski Jenisseile 70:77 ja jätkab endiselt võiduta. Poolajaks olid kalevlased taga 36:51, seejärel jõuti küll parimal juhul viie punkti kaugusele, aga ohtlikuks Jenisseile siiski ei saadud. Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak ütles pärast kohtumist, et võistkonna seis pole praegu kiita.

«Kaotasime kiirelt kontrolli ja lõpus oli vahe lihtsalt liiga suur. Nii nagu on läinud ka viimastes kohtumistes, siis alati jääb meil millestki puudu. Viimati olid Ühisliigas Himki vastu selleks 24 pallikaotust, seekord jäime lauapallides Jenisseile suurelt alla. Mõnel hetkel asjad õnnestuvad, aga stabiilselt mitte. Kokkuvõttes pole meie olukord praegu hea,» tõdes juhendaja.

Et novembris on välismänge väga palju ja võite tulema ei kipu, ei tee muidugi kellegi tuju paremaks. «Võluvitsa mängu parandamiseks pole. Jõuame Krasnojarskist tagasi, puhkame natuke üksteisest ja hakkame laupäeval jälle treenima. Nipet-näpet saab ikka paremaks muuta, aga võistkonnakliima ja energia on praegu tähtsam kui mõni taktikaline nüanss. Ma ei teagi, kuidas see nii läks, aga meil on seitse võõrsilmängu järjest – pole puhkepäevi, pole trennipäevi,» rääkis Varrak. L-grupis kolmest mängust kolm kaotust saanud Kalevil enam suuri edasipääsulootusi pole. Ats Kuldkepp

Tellijale Tellijale

Tsitaat

«Ma ei tahtnud enam elus olla.»