Sisukord
Välismaa
Postimees
17.11.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Ilves mälestas Prantsusmaa suursaatkonna juures terroriohvreid Tagakülg Esikülg 17. november Terroristid tapsid kõiki, ka moslemeid Eesti sõtta ei kibele Politsei töötab endises rütmis, automaadid korjati ära Kopli liinide viimased elanikud ei taha kodust lahkuda Keskerakonna esimeheks kandideerivad ka Vitsut, Stalnuhhin, Toom ja Loone Valga põhikooli õpilased kogunesid leinaseisakuks Majandus Majanduse lühiuudised ETK Grupp hakkab kasutama nime Coop Inflatsioon ei lase meie pensionifondidel särada Välismaa Euroopas sirgunud terroristid Ukraina peaprokurör: Maidani-mõrvarid ja nende käskijad on teada Nn Islamiriigi rünnakuid 2015. aastal Terroristid tapsid kõiki, ka moslemeid G20 liidrid ühendavad ISi-vastases võitluses jõud Välismaa lühiuudised Inimjaht levib üle Prantsusmaa ja Belgia Pariisi suits Ukraina kohal Arvamus Taavi Minnik: tsivilisatsioonide sõda Päeva karikatuur Juhan Mellik: hirmust sünnib hämmastavat ühtsust Juhtkiri: Ukrainat ei tohi unustada Postimees 1910. aastal: raamatute hulga tegemisele ei saa otsa Kaire Uusen: terrorismi mõistetakse hukka õige mitmel moel Kultuur Ukraina filmimehe võitlus Põhja-Korea absurdiga Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli EMi kohale kerkisid mustad murepilved M-Sport loob B-meeskonna? Loobumiste laine, uued treenerid ja hirm terrorismi ees Koondis tahab Pareikole teha ilusa kingituse Tallinn Kopli liinide viimased elanikud ei taha kodust lahkuda Tarbija Youtube sisenes voogesitusteenuste turule Apple Music jõudis Android-telefonidesse Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

G20 liidrid ühendavad ISi-vastases võitluses jõud

2 min lugemist
Euroopa riigipead ja komisjoni president Jean-Claude Juncker langetavad G20 kohtumisel pea vaikuseminutiks, et mälestada Pariisi rünnakute ohvreid. FOTO: SCANPIX

Äsjaste Pariisi rünnakute valguses rõhutasid Lääne-Euroopa liidrid, et Süüria konflikti lahendamise ja ühise võitluse nimel end Islamiriigiks nimetava sunniitliku äärmusrühmitusega tuleb erimeelsused Venemaaga kõrvale heita.

Tellijale

Türgis Antalyas kogunenud maailma juhtivate tööstusriikide ühenduse G20 liidrite tippkohtumise fookuses oli nii Prantsusmaad tabanud terrorism kui ka algselt põhiteemaks seatud rändekriisiga toimetulek. Seega võib pühapäevast eilseni peetud kohtumist pidada olulisimaks alates 2009. aasta aprillist, kui G20 juhtide ees seisis ülemaailmse finantskriisi lahendamine.

Antalyasse kogunenud G20 liidrid teatasid tippkohtumise lõppavalduses, et ühendavad Süürias rahu tagamiseks ja Islamiriigi terrorivõrgustiku hävitamiseks oma jõud.

16.11.2015 18.11.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto