Sisukord
Eesti
Postimees
17.11.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Ilves mälestas Prantsusmaa suursaatkonna juures terroriohvreid Tagakülg Esikülg 17. november Terroristid tapsid kõiki, ka moslemeid Eesti sõtta ei kibele Politsei töötab endises rütmis, automaadid korjati ära Kopli liinide viimased elanikud ei taha kodust lahkuda Keskerakonna esimeheks kandideerivad ka Vitsut, Stalnuhhin, Toom ja Loone Valga põhikooli õpilased kogunesid leinaseisakuks Majandus Majanduse lühiuudised ETK Grupp hakkab kasutama nime Coop Inflatsioon ei lase meie pensionifondidel särada Välismaa Euroopas sirgunud terroristid Ukraina peaprokurör: Maidani-mõrvarid ja nende käskijad on teada Nn Islamiriigi rünnakuid 2015. aastal Terroristid tapsid kõiki, ka moslemeid G20 liidrid ühendavad ISi-vastases võitluses jõud Välismaa lühiuudised Inimjaht levib üle Prantsusmaa ja Belgia Pariisi suits Ukraina kohal Arvamus Taavi Minnik: tsivilisatsioonide sõda Päeva karikatuur Juhan Mellik: hirmust sünnib hämmastavat ühtsust Juhtkiri: Ukrainat ei tohi unustada Postimees 1910. aastal: raamatute hulga tegemisele ei saa otsa Kaire Uusen: terrorismi mõistetakse hukka õige mitmel moel Kultuur Ukraina filmimehe võitlus Põhja-Korea absurdiga Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli EMi kohale kerkisid mustad murepilved M-Sport loob B-meeskonna? Loobumiste laine, uued treenerid ja hirm terrorismi ees Koondis tahab Pareikole teha ilusa kingituse Tallinn Kopli liinide viimased elanikud ei taha kodust lahkuda Tarbija Youtube sisenes voogesitusteenuste turule Apple Music jõudis Android-telefonidesse Tartu Südalinna parkide saatus ajendab enim vastakaid seisukohti võtma ETK nimemuutus poode ei puuduta Lastelavastuses võidavad rõõm ja naer vihkamise ERMi ehitustööde lõpp paistab Raeplatsil lõhnab juba jõulude järele Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Eesti sõtta ei kibele

4 min lugemist
Kaitseminister Hannes Hanso. FOTO: Tairo Lutter

Kaitseminister Hannes Hanso (SDE) kinnitas, et nn Islamiriigi vastases võitluses on Taani kutsunud Eestit osalema Iraagis väljaõppemissioonil.

Tellijale

-Kas ja millise eesmärgiga võib Eesti minna Süüriasse?

Kinnitan, et ühtegi sellist plaani ei ole ei Eesti Vabariigil ja minu teada ka mitte ühelgi meie liitlasel. Kui selline plaan peaks kunagi tekkima, et hakatakse kokku panema koalitsiooni, mis Süürias sekkuks, siis loomulikult on Eesti hea liitlasena nõus kaasa mõtlema ja arutama ning vaatama, milline meie võimalik võimekus seal oleks. Aga ma räägin siin absoluutselt hüpoteetiliselt ja teoreetiliselt.

-Inimestele, kes on viimasel ajal Süürias toimuvad rohkem jälginud uudistest, on jäänud mulje, et seal käivad pommitamas venelased ja prantslased. Need pole ju ainukesed riigid – tuletage meelde, kes veel.

Süürias osaleb ühel või teisel moel väga palju riike. Ameerika Ühendriigid pommitavad seal regulaarselt nn Islamiriigi sihtmärke. Seal on ka päris mitu araabia riiki. Koalitsioon, mis üritab nii Iraagi kui ka Süüria territooriumil ISISe levikut takistada, on rahvusvaheliselt võrdlemisi lai. Seda tehakse praegusel hetkel valdavalt õhust.

16.11.2015 18.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto