Sisukord
Arter
Postimees
21.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kolm päeva sünnipäevadeni Palju õnne Tagakülg Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Eesti lühiuudised Kallas loodab võita Tallinna jõuluturg rõhub kodumaisele Esikülg 22.11 «Agendijuhid» sundisid nuhkima Välismaa Euroopa kindlustab piiri Välismaa lühiuudised Arvamus Jaanus Piirsalu: terror ja avalikud kohad Postimees 1938. aastal: Inglismaa väljavaated pärast Müncheni rahu Juhtkiri: et Euroopas säiliks nii rahu kui ka vaba liikumine Digimaailma Robin Hood Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti avaldus Euroopa Liitu Positiivne Charlie Mees, keda vihkas tema oma perekond Piinlik lugu Priiduga Päeva karikatuur Paavo Väyrynen: Soomel oli ja on paremaid võimalusi kui euroliit Kultuur Luulehetk – hetk luules Kuidas saada iseendaks? Amokijooks üksinduse labürindis Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Omal jõul läbi sovettide maa «Näljamängude» seeria kulmineerub õrna pauguga Jaak Joalast. Ausalt ja otsekoheselt Sport Eesti ujumislootust ei lubata EMile Kontaveit harjub suure mänguga, Kanepi jaoks oli õpetlik aasta Spordi lühiuudised Paar, kes sobib tantsupõrandale Tallinn Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Tarbija Töötaja rendile AK Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Milline mees, ei väsi mammi Savisaart imetlemast Olev Remsu: Kaplinski fenomen Eestlased ja tšehhid – usukaaslased ateismis Pitsa paljastused vapustavad maailma Kohtumine lugejaga Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Kuidas eestlased end ateistideks pidama hakkasid ja mida me tegelikult usume Arter Saara Kadak leidis sarja, mis viib une Heldur Tõnissoni pärand(us) Priit Pius ja Liis Lass «Mustast alpinistist»: ennast ekraanil on raske vaadata Vaikuse defitsiit Janek Joost usub, et on hing, mitte keha Eluteatri näitleja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Saara Kadak leidis sarja, mis viib une

2 min lugemist
Saara Kadak, 2015. FOTO: TV3/Promofoto

Saates «Su nägu kõlab tuttavalt» seni teist kohta hoidev noor näitlejanna tunnistab, et telerivaatajana on ta mõnikord nagu väike vanainimene.

Tellijale Tellijale

Kuigi Rakvere teatri näitleja Saara Kadak (25), kes osaleb edukalt TV3 hittsaates «Su nägu kõlab tuttavalt», ei saa tiheda töögraafiku tõttu telerit just kõige regulaarsemalt jälgida, on ta sel sügisel leidnud ekraanilt saate, mis teda tõeliselt vaimustab. Siin on tema tele-eelistuste pingerida.

1. «Varjudemaa» TV3s. «Lõpuks ometi üks sari, mis mulle kohutavalt meeldib, nii et ootan iga reede õhtut,» ütleb Kadak vaimustust varjamata. «See on nii hästi tehtud – seal on jube head näitlejad, neil on kihvtid rollid. Režissöör Ergo Kuld on teinud osatäitjatega suurepärast tööd. «Seal ei ole mõttetut pläkutamist, pilt ja heli mängivad hästi kokku. Lugu ise on nii hirmus, et ei julge pärast magamagi minna, kuigi tean, et oma kolleegid teevad seda.»

20.11.2015 23.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto