Sisukord
Film
Tänane leht

Nukufilm paadipõgenikust, mis saab multi-kultist?

1 min lugemist
Maroc Orange FOTO: Kaader filmist

Postimehe lugejad saavad pühapäeva keskööni Postimehe Kinos vaadata Mait Laasi kaks aastat tagasi valminud animafilmi «Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu», mis on praegu aktuaalsem ja mõtlemapanevam kui kunagi varem.

Apelsinipoiss Maroc, Põhja-Aafrikast pärit paadipõgenik, jõuab pärast tormi Sitsiilia rannikule. Lootus leida vabas maailmas hea elu puruneb, kui Maroc (pildil) satub tomatiistandusse orjatööle. Kaunis Lisa Limone, ketšupitöösturi tütar, elab muretut elu, kuid tal on üks suur soov – leida tõeline armastus. Kas põgenikust apelsinipoiss võib täita tema unistuse?

«Selle filmi kõige huvitavam osa saab tegelikult alguse alles päris lõpust, kui action on läbi ning Itaalia sidruni ja Aafrika apelsini tormakast armuloost on sündinud väike, pooleldi sidruni-, pooleldi apelsinipoiss, kes räägib eesti keeles,» on kirjutanud Postimehe filmitoimetaja Tiit Tuumalu. «Just siin on filmi puänt – kogu varasem sündmustik on üksnes ettevalmistus küsimuseks, mis saab sellest poisist edasi.»

Postimehe tellijad saavad Postimehe Kino filme vaadata tasuta. Selleks peab olema Postimees Plussi konto, mis on seotud paberlehe tellimusega.

+ Postimehe Kino saavad vaadata ka Postimees Plussi tellijad ja päevapileti ostjad.

Seotud lood
18.11.2015 20.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto