Sisukord
Uudised
Tänane leht
20.11.2015
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakaas Dilbert Nestor: Toobal pidanuks kohast varem loobuma Suure-Jaani pigem usub «oma poissi» Toobalit Narva keskfraktsioon lõhenes ja piirilinnas haaras ohjad Ühtne Narva Reps: Toobali jätkamise peasekretärina otsustab erakonna esimees Eesmaa: Toobal ei rääkinud fraktsioonis kunagi lahkumisest Eesti lühiuudised Uuring: Kolmelapseliste perede jõukus ületab kahelapseliste oma Majandus Majanduse lühiuudised USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused Välismaa Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Toobali loo lihtne moraal Henrik Roonemaa: Anonymous kui lääne Ööhundid Iisraeli politoloog: Islamiriik plaanib Euroopas terrorilainet Jüri Saar: kauneim linn ja pettumuste summa Laura Aaben ja Ülla-Karin Nurm: kas oleme tõesti Euroopa kõige haigem rahvas? Andra Siibak: milles peitub ISISe veebiarmee edu saladus? Lugejate kirjad: pesumasin ja võõrahirm Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: «Riidekuningad» J.Citron ja K.Wachmann areteeritud Kultuur Mõista-mõista, mis see on: juba kümme aastat nüüdistantsu vankumatu tugi? Sport Spordi lühiuudised Seimil veel kaks konkurenti vähem, eestlane tõstis panuseid Citroëni käik teeb Tänaku olukorra veelgi keerulisemaks Merike Anderson: edu eeldab tahtmist ja vaimset tugevust Eesti hokiklubi läheb Endeni ja ärimeestega tippliigasse? Tallinn Viimased elanikud lahkuvad Kopli liinidelt Tarbija Istanbul algajatele Tartu Kliinikum müüb kesklinnas maju Väga hea töö tõi auväärse tunnustuse Rahajagamine tekitab kuue samba taga pingeid Emeriitprofessor Kalle Kasemaa: kõik religioonid propageerivad rahu, inimene rikub asjad Maestro hoidub popist ja pungist Lihtne asi, Kirjak ja kadunud aeg Meelelahutus Koomiks Sudoku

USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused

4 min lugemist
  • USSis on tehtud juhtimisotsuseid, mis on viinud töötajate lahkumiseni.
  • Inimestel on janu turvalisuse järele, kuid neil pole piisavalt raha.
  • Tulevikus ei saa välistada, et turvamehed hakkavad kärusid lükkama.
USS uus tegevjuht Marek Zaćek ütleb, et ebaturvalises maailmas vajab järjest enam inimesi ja firmasid turvateenust. FOTO: Sander Ilvest

Omanikevahetuse järel turvafirmat USS Security juhtima asunud ERGO kindlustuse endine juhatuse liige Marek Začek lubab ettevõttes varem tehtud vead parandada ja turuliidri G4Si tiibu kärpida.

Tellijale Tellijale

Kas USS on käitunud õiglaselt oma endiste töötajatega, kellega palga pärast või töölepingu lõpetamise üle vahemeeste juures praegu häälekalt vaieldakse?

On olnud juhtimisotsuseid, mis on viinud inimeste lahkumiseni. Kui projekt ei too oodatud tulemusi, siis on õige see peatada. Personaliotsused tehakse äriloogikast lähtudes. Minu selge seisukoht on, et häid inimesi tuleb hoida.

Tõepoolest on olnud ka mustema varjundiga juhtumeid, kui üksikud inimesed on andnud järele ahvatlustele ehitada töö kõrvalt tööandja vahenditega üles oma äri. Nad on ettevõttest lahkunud koos ettevõtte klientidega. See on vargus. Firmale on tekitatud kahju, mis on võimalik kohtu kaudu sisse nõuda. Praegu on USSil üks selline vaidlus pooleli.

19.11.2015 21.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto