Sisukord
Äriuudised
Postimees
27.02.2020
Eesti ravi- ja riigiasutused on koroonaviiruseks valmis Eesti Vox populi: kas koroonaviirus hirmutab? Eestlane Tenerifel: mingit viirusepaanikat pole Valitsus lükkas hoolduskindlustusmaksu idee laualt sahtlisse (1) Talv jõudis lõpuks Eestisse Majandus Linnahallile ulatasid abikäe üleaedsed (1) Walt Disney juht astus ootamatult tagasi Välismaa Ajajoon: kuidas Covid-19 Hiinast maailma levis KOHALIK VAADE. Itaaliat räsib viirusega samavõrra hirm ja valeinfo Ukraina ülemraada spiiker: valimisi ei saa pidada ajutiselt okupeeritud aladel Kara-Murza andis FBI kohtusse India usutüli muutus erakordselt veriseks Arvamus Juhtkiri: nii ei saa rallit sõita Marti Aavik: viirus ja vändaga raadio Raul Rikk: kelle tehnoloogiast sõltume? Loretta Kruusimäe: puue kui praktiline takistus armastusele Sergei Metlev: sinimustvalge defitsiit 14 välisministrit: kodusõja lõpetab vaid kokkulepe Erkki Koort: miljon põgenikku Sindi kandis Meie Eesti Maaja Vadi: halb juhtimine toob vinduva töötüli Mare Teichmann: ettevaatust – tervist ohustav töökeskkond Kadri Tammepuu: juhtimispraagist ilustamata Mart Murdvee: miks targad on ikka vaesed? Kultuur Lummav ja groteskselt stressi tekitav film Seebivaht ühiskonna ideaale ei kanna Kuidas mõista käsutäitjaid? Filmide tegemine on kui puhkus Sport Kompromissi ei leitud – Rally Estonia jääb sel aastal ära Maria Šarapova jättis tennisega hüvasti Maa Elu Pooled hundid jäävad küttimata Nädala mõte: ei tahaks ka tasuta Maamehe üllatus: päikesepaneel võib loodust kahjustada, diiselgeneraator mitte Kevadel metsas toimetades tuleb lindudele mõelda Seakatk andis tõuke rajada oma tapamaja Frank Kutteri tööprotsess võimaldab stressivaba liha Soid taastatakse järjest enam Looduslike võtetega haigusele vastu Milline võib tulla kevad ja suvi? Tomatikasvatajad jahivad uusi sorte Mees ehitas vaatetorni asemel tornsauna Tartu KIRI: kuidas küll kaitsta oma vara? Martin Kallasmaa: jagatud auto on ühiskonnale kasulikum Osa kiibiga koeri siiski ei leita üles Ahhaa keskuses valmis erakordne orienteerumisrada Burgerikiosk ja Delta võistlevad parima tiitli nimel Tuttpütt – kergesti äratuntav, ent siiski vähetuntud Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused

4 min lugemist
  • USSis on tehtud juhtimisotsuseid, mis on viinud töötajate lahkumiseni.
  • Inimestel on janu turvalisuse järele, kuid neil pole piisavalt raha.
  • Tulevikus ei saa välistada, et turvamehed hakkavad kärusid lükkama.
USS uus tegevjuht Marek Zaćek ütleb, et ebaturvalises maailmas vajab järjest enam inimesi ja firmasid turvateenust. FOTO: Sander Ilvest

Omanikevahetuse järel turvafirmat USS Security juhtima asunud ERGO kindlustuse endine juhatuse liige Marek Začek lubab ettevõttes varem tehtud vead parandada ja turuliidri G4Si tiibu kärpida.

Tellijale

Kas USS on käitunud õiglaselt oma endiste töötajatega, kellega palga pärast või töölepingu lõpetamise üle vahemeeste juures praegu häälekalt vaieldakse?

On olnud juhtimisotsuseid, mis on viinud inimeste lahkumiseni. Kui projekt ei too oodatud tulemusi, siis on õige see peatada. Personaliotsused tehakse äriloogikast lähtudes. Minu selge seisukoht on, et häid inimesi tuleb hoida.

Tõepoolest on olnud ka mustema varjundiga juhtumeid, kui üksikud inimesed on andnud järele ahvatlustele ehitada töö kõrvalt tööandja vahenditega üles oma äri. Nad on ettevõttest lahkunud koos ettevõtte klientidega. See on vargus. Firmale on tekitatud kahju, mis on võimalik kohtu kaudu sisse nõuda. Praegu on USSil üks selline vaidlus pooleli.

26.02.2020 27.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto