Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.11.2015
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakaas Dilbert Nestor: Toobal pidanuks kohast varem loobuma Suure-Jaani pigem usub «oma poissi» Toobalit Narva keskfraktsioon lõhenes ja piirilinnas haaras ohjad Ühtne Narva Reps: Toobali jätkamise peasekretärina otsustab erakonna esimees Eesmaa: Toobal ei rääkinud fraktsioonis kunagi lahkumisest Eesti lühiuudised Uuring: Kolmelapseliste perede jõukus ületab kahelapseliste oma Majandus Majanduse lühiuudised USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused Välismaa Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Toobali loo lihtne moraal Henrik Roonemaa: Anonymous kui lääne Ööhundid Iisraeli politoloog: Islamiriik plaanib Euroopas terrorilainet Jüri Saar: kauneim linn ja pettumuste summa Laura Aaben ja Ülla-Karin Nurm: kas oleme tõesti Euroopa kõige haigem rahvas? Andra Siibak: milles peitub ISISe veebiarmee edu saladus? Lugejate kirjad: pesumasin ja võõrahirm Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: «Riidekuningad» J.Citron ja K.Wachmann areteeritud Kultuur Mõista-mõista, mis see on: juba kümme aastat nüüdistantsu vankumatu tugi? Sport Spordi lühiuudised Seimil veel kaks konkurenti vähem, eestlane tõstis panuseid Citroëni käik teeb Tänaku olukorra veelgi keerulisemaks Merike Anderson: edu eeldab tahtmist ja vaimset tugevust Eesti hokiklubi läheb Endeni ja ärimeestega tippliigasse? Tallinn Viimased elanikud lahkuvad Kopli liinidelt Tarbija Istanbul algajatele Tartu Kliinikum müüb kesklinnas maju Väga hea töö tõi auväärse tunnustuse Rahajagamine tekitab kuue samba taga pingeid Emeriitprofessor Kalle Kasemaa: kõik religioonid propageerivad rahu, inimene rikub asjad Maestro hoidub popist ja pungist Lihtne asi, Kirjak ja kadunud aeg Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suure-Jaani pigem usub «oma poissi» Toobalit

2 min lugemist
Priit Toobali kodutalu Suure-Jaanist kümnekonna kilomeetri kaugusel oli eile tühi - keskerakondlane ise viibis välismaal. FOTO: Eero Vabamägi

Eile lõunaks ei olnud ühe Viljandimaal Suure-Jaani toidupoes Postimeest enam saada. Põhjuseks see, et Suure-Jaani «oma poiss» Priit Toobal oli tõusnud järjekordse skandaali peategelaseks.

Tellijale Tellijale

«Kuna ma Priitu tunnen, siis mina seda absoluutselt ei usu!» räägib poodi tõttav naisterahvas. Jutt on otseloomulikult artiklist, millest selgus, et nüüdseks endine riigikogulane on sotsiaalmeedias ühendust võtnud alaealiste koolipoistega, neist ühe keha kiitnud ning endaga koos sauna viina jooma kutsunud.

«Priit Toobal on abivalmis, sõbralik ja kui inimene on hädas, siis võib alati tema poole pöörduda,» jätkab naine poeukse lävel. «Kuna tema ei ole napsumees, siis miks ta peaks kedagi sauna kutsuma? Ma ei usu seda, kohe ausalt ei usu!» on ta kindel.

19.11.2015 21.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto