Sisukord
Kultuur
Postimees
21.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kolm päeva sünnipäevadeni Palju õnne Tagakülg Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Eesti lühiuudised Kallas loodab võita Tallinna jõuluturg rõhub kodumaisele Esikülg 22.11 «Agendijuhid» sundisid nuhkima Välismaa Euroopa kindlustab piiri Välismaa lühiuudised Arvamus Jaanus Piirsalu: terror ja avalikud kohad Postimees 1938. aastal: Inglismaa väljavaated pärast Müncheni rahu Juhtkiri: et Euroopas säiliks nii rahu kui ka vaba liikumine Digimaailma Robin Hood Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti avaldus Euroopa Liitu Positiivne Charlie Mees, keda vihkas tema oma perekond Piinlik lugu Priiduga Päeva karikatuur Paavo Väyrynen: Soomel oli ja on paremaid võimalusi kui euroliit Kultuur Luulehetk – hetk luules Kuidas saada iseendaks? Amokijooks üksinduse labürindis Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Omal jõul läbi sovettide maa «Näljamängude» seeria kulmineerub õrna pauguga Jaak Joalast. Ausalt ja otsekoheselt Sport Eesti ujumislootust ei lubata EMile Kontaveit harjub suure mänguga, Kanepi jaoks oli õpetlik aasta Spordi lühiuudised Paar, kes sobib tantsupõrandale Tallinn Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Tarbija Töötaja rendile AK Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Milline mees, ei väsi mammi Savisaart imetlemast Olev Remsu: Kaplinski fenomen Eestlased ja tšehhid – usukaaslased ateismis Pitsa paljastused vapustavad maailma Kohtumine lugejaga Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Kuidas eestlased end ateistideks pidama hakkasid ja mida me tegelikult usume Arter Saara Kadak leidis sarja, mis viib une Heldur Tõnissoni pärand(us) Priit Pius ja Liis Lass «Mustast alpinistist»: ennast ekraanil on raske vaadata Vaikuse defitsiit Janek Joost usub, et on hing, mitte keha Eluteatri näitleja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuidas saada iseendaks?

2 min lugemist
Jim Ashilevi. FOTO: Andres Haabu

Kui arvate, et ühes tavalises ja peaaegu probleemivabas kodus kasvanud lapse elu on lihtne, siis eksite rängalt. Iseendaks saamine, sõprade leidmine, armumine pole kerge, seda näitab väga ilmekalt Jim Ashilevi täiskasvanuks saamisest rääkiv raamat «Kehade mets».

Tellijale Tellijale

Väikeses formaadis raamat peidab lahedaid, vahel valusalt julmi, kohati piinlikke ning häbiväärseid, ent ka ilusaid pisilugusid. Kui palju sellest haaravast jutustusest on autobiograafiline, pole oluline, pihtimus, mida Ashilevi lugejatega jagab, on universaalne.  

«Kehade mets» räägib tänapäeva Eestist. Raamatu esimestel lehekülgedel on Ashilevi jutustuse kangelaseks Tallinnas elav rüblik, poiss, kes iseenda sõnul polnud hea: «niipea, kui jalad juba kandsid ja käed allusid tahtele, hakkasin piire ületama (lk 5)». Pisut üle 200-leheküljelise raamatu lõpus on jõutud aastasse 2013 ja sellest poisikesest on saanud ülikoolis magistrikraadi kaitsnud noormees.

20.11.2015 23.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto