Sisukord
Autosport
Tänane leht
20.11.2015
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakaas Dilbert Nestor: Toobal pidanuks kohast varem loobuma Suure-Jaani pigem usub «oma poissi» Toobalit Narva keskfraktsioon lõhenes ja piirilinnas haaras ohjad Ühtne Narva Reps: Toobali jätkamise peasekretärina otsustab erakonna esimees Eesmaa: Toobal ei rääkinud fraktsioonis kunagi lahkumisest Eesti lühiuudised Uuring: Kolmelapseliste perede jõukus ületab kahelapseliste oma Majandus Majanduse lühiuudised USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused Välismaa Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Toobali loo lihtne moraal Henrik Roonemaa: Anonymous kui lääne Ööhundid Iisraeli politoloog: Islamiriik plaanib Euroopas terrorilainet Jüri Saar: kauneim linn ja pettumuste summa Laura Aaben ja Ülla-Karin Nurm: kas oleme tõesti Euroopa kõige haigem rahvas? Andra Siibak: milles peitub ISISe veebiarmee edu saladus? Lugejate kirjad: pesumasin ja võõrahirm Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: «Riidekuningad» J.Citron ja K.Wachmann areteeritud Kultuur Mõista-mõista, mis see on: juba kümme aastat nüüdistantsu vankumatu tugi? Sport Spordi lühiuudised Seimil veel kaks konkurenti vähem, eestlane tõstis panuseid Citroëni käik teeb Tänaku olukorra veelgi keerulisemaks Merike Anderson: edu eeldab tahtmist ja vaimset tugevust Eesti hokiklubi läheb Endeni ja ärimeestega tippliigasse? Tallinn Viimased elanikud lahkuvad Kopli liinidelt Tarbija Istanbul algajatele Tartu Kliinikum müüb kesklinnas maju Väga hea töö tõi auväärse tunnustuse Rahajagamine tekitab kuue samba taga pingeid Emeriitprofessor Kalle Kasemaa: kõik religioonid propageerivad rahu, inimene rikub asjad Maestro hoidub popist ja pungist Lihtne asi, Kirjak ja kadunud aeg Meelelahutus Koomiks Sudoku

Citroëni käik teeb Tänaku olukorra veelgi keerulisemaks

2 min lugemist
Ott Tänakul ei pruugi enam olla kohta, kus MM-sarjas sõita. FOTO: Timo Anis

AUTORALLI. Citroëni rallimeeskond teatas eile mõnevõrra ootamatult, et järgmisel aastal auroralli MM-sarjas tehasemeeskonda välja ei panda. Selle asemel keskendutakse uue auto arendamisele, millega 2017. aastal juba esikohti ja tiitleid püüda. Senine Citroëni piloot Mads Østberg lahkub ülisuure tõenäosusega M-Sporti ja see pole Ott Tänakule teps mitte hea uudis.

Tellijale Tellijale

Tänaku senise tööandja M-Spordi poolt Østbergi osas eile mingeid reaktsioone ei tulnud, aga kuulujutud seostavad norralast M-Spordiga juba pikemat aega ning peaks juhtuma maailmarevolutsioonilised sündmused, et Østberg siirduks kuhugile mujale. Østbergi jaoks on tegemist tuttava tiimiga, enne Citroëniga liitumist sõitis ta kolm hooaega just M-Spordis.

Ideaalvariant, mille järgi oleks Tänak Østbergi kõrval M-Spordi teine piloot, ilmselt käiku ei lähe. Tiimiboss Malcolm Wilson viskas teisipäeval õhku variandi, et Tänak ja sel hooajal eestlast punktitabelis edestanud Elfyn Evans hakkaksid teist masinat jagama. Tänak on tunnistanud, et kiire ja stabiilne sõit on mitmel rallil jäänud paljuski selle taha, et tal pole WRC autoga neil teedel veel piisavalt kogemusi.

19.11.2015 21.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto