Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.11.2015
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakaas Dilbert Nestor: Toobal pidanuks kohast varem loobuma Suure-Jaani pigem usub «oma poissi» Toobalit Narva keskfraktsioon lõhenes ja piirilinnas haaras ohjad Ühtne Narva Reps: Toobali jätkamise peasekretärina otsustab erakonna esimees Eesmaa: Toobal ei rääkinud fraktsioonis kunagi lahkumisest Eesti lühiuudised Uuring: Kolmelapseliste perede jõukus ületab kahelapseliste oma Majandus Majanduse lühiuudised USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused Välismaa Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Toobali loo lihtne moraal Henrik Roonemaa: Anonymous kui lääne Ööhundid Iisraeli politoloog: Islamiriik plaanib Euroopas terrorilainet Jüri Saar: kauneim linn ja pettumuste summa Laura Aaben ja Ülla-Karin Nurm: kas oleme tõesti Euroopa kõige haigem rahvas? Andra Siibak: milles peitub ISISe veebiarmee edu saladus? Lugejate kirjad: pesumasin ja võõrahirm Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: «Riidekuningad» J.Citron ja K.Wachmann areteeritud Kultuur Mõista-mõista, mis see on: juba kümme aastat nüüdistantsu vankumatu tugi? Sport Spordi lühiuudised Seimil veel kaks konkurenti vähem, eestlane tõstis panuseid Citroëni käik teeb Tänaku olukorra veelgi keerulisemaks Merike Anderson: edu eeldab tahtmist ja vaimset tugevust Eesti hokiklubi läheb Endeni ja ärimeestega tippliigasse? Tallinn Viimased elanikud lahkuvad Kopli liinidelt Tarbija Istanbul algajatele Tartu Kliinikum müüb kesklinnas maju Väga hea töö tõi auväärse tunnustuse Rahajagamine tekitab kuue samba taga pingeid Emeriitprofessor Kalle Kasemaa: kõik religioonid propageerivad rahu, inimene rikub asjad Maestro hoidub popist ja pungist Lihtne asi, Kirjak ja kadunud aeg Meelelahutus Koomiks Sudoku

Reps: Toobali jätkamise peasekretärina otsustab erakonna esimees

1 min lugemist
Mailis Reps. FOTO: Peeter Langovits (Postimees)

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni aseesimees Mailis Reps kinnitas, et erakonna peasekretär Priit Toobal kaalus oma tagasiastumist riigikogust juba rohkem kui nädal aega. Skandaali koolipoistega pidas Reps kahetsusväärseks, kuid toonitas, et see pole seotud tagasiastumisega.

Tellijale Tellijale

«Ta rääkis ka meie fraktsioonis oma sõpradele ja lähiringile sellest enam kui nädal tagasi ja küsis nõu,» lausus Reps, kellega Toobal arutas küsimust ka isiklikult. «Me siin tõesti mõtlesime pikalt, aga selline otsus tal tuli ja eks ta kahtles siin viimase hetkeni. Veel paar päeva tagasi oli ta üsna kahevahel.»

Koolipoistele lähenemisega seotud skandaali peab Reps üldiselt delikaatseks teemaks. «Ega siin keegi peale Priidu ja võib-olla nende erinevate kontaktide ju fakte ei tea, sest kui neid detaile seal lugeda, siis on tõepoolest selge, et kui noormees ütleb, et ta on 16, siis Priit tõmbab ennast tagasi, aga see on ainult üks väljalõige,» märkis erakonnakaaslane.

19.11.2015 21.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto