Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.11.2015
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakaas Dilbert Nestor: Toobal pidanuks kohast varem loobuma Suure-Jaani pigem usub «oma poissi» Toobalit Narva keskfraktsioon lõhenes ja piirilinnas haaras ohjad Ühtne Narva Reps: Toobali jätkamise peasekretärina otsustab erakonna esimees Eesmaa: Toobal ei rääkinud fraktsioonis kunagi lahkumisest Eesti lühiuudised Uuring: Kolmelapseliste perede jõukus ületab kahelapseliste oma Majandus Majanduse lühiuudised USSi vastne juht: töötajate lahkumiseni viisid juhtimisotsused Välismaa Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Toobali loo lihtne moraal Henrik Roonemaa: Anonymous kui lääne Ööhundid Iisraeli politoloog: Islamiriik plaanib Euroopas terrorilainet Jüri Saar: kauneim linn ja pettumuste summa Laura Aaben ja Ülla-Karin Nurm: kas oleme tõesti Euroopa kõige haigem rahvas? Andra Siibak: milles peitub ISISe veebiarmee edu saladus? Lugejate kirjad: pesumasin ja võõrahirm Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: «Riidekuningad» J.Citron ja K.Wachmann areteeritud Kultuur Mõista-mõista, mis see on: juba kümme aastat nüüdistantsu vankumatu tugi? Sport Spordi lühiuudised Seimil veel kaks konkurenti vähem, eestlane tõstis panuseid Citroëni käik teeb Tänaku olukorra veelgi keerulisemaks Merike Anderson: edu eeldab tahtmist ja vaimset tugevust Eesti hokiklubi läheb Endeni ja ärimeestega tippliigasse? Tallinn Viimased elanikud lahkuvad Kopli liinidelt Tarbija Istanbul algajatele Tartu Kliinikum müüb kesklinnas maju Väga hea töö tõi auväärse tunnustuse Rahajagamine tekitab kuue samba taga pingeid Emeriitprofessor Kalle Kasemaa: kõik religioonid propageerivad rahu, inimene rikub asjad Maestro hoidub popist ja pungist Lihtne asi, Kirjak ja kadunud aeg Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesmaa: Toobal ei rääkinud fraktsioonis kunagi lahkumisest

1 min lugemist
Enn Eesmaa FOTO: Jaanus Lensment / Postimees

Üleeile õhtul äkitsi parlamendist taandunud Keskerakonna peasekretär Priit Toobal valmistas kodufraktsioonile paraja üllatuse, sest varem oli Toobal lubanud vähemalt riigikohtu otsuseni parlamenti jääda, nentis riigikogu liige Enn Eesmaa.

Tellijale Tellijale

«Fraktsioonis ei ole Priit Toobal oma võimalikust lahkumisest kunagi rääkinud. Mulle oli see üllatuseks ja mulle tundub ka, et kui võtta ainult kohtuotsust, oleks Toobal võinud tagasiastumisega oodata reedeni,» arutles ta.

Eesmaa hinnangul võib Toobali lahkumisest loogiliselt järeldada, et ekssaadikul oli eelaimdus või ka teadmine, milline riigikohtu otsus tuleb. Kolmanda võimalusena pakub Eesmaa, et Toobal pani lahkumisavalduse lauale just Postimehes eile ilmunud artikli valguses. «See lahkumine tundus mulle veidike ootamatu kiirendusena, seda enam, et Lauri Laasi jääb riigikokku,» arvas Eesmaa.

19.11.2015 21.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto