Sisukord
Eesti
Tänane leht
21.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kolm päeva sünnipäevadeni Palju õnne Tagakülg Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Eesti lühiuudised Kallas loodab võita Tallinna jõuluturg rõhub kodumaisele Esikülg 22.11 «Agendijuhid» sundisid nuhkima Välismaa Euroopa kindlustab piiri Välismaa lühiuudised Arvamus Jaanus Piirsalu: terror ja avalikud kohad Postimees 1938. aastal: Inglismaa väljavaated pärast Müncheni rahu Juhtkiri: et Euroopas säiliks nii rahu kui ka vaba liikumine Digimaailma Robin Hood Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti avaldus Euroopa Liitu Positiivne Charlie Mees, keda vihkas tema oma perekond Piinlik lugu Priiduga Päeva karikatuur Paavo Väyrynen: Soomel oli ja on paremaid võimalusi kui euroliit Kultuur Luulehetk – hetk luules Kuidas saada iseendaks? Amokijooks üksinduse labürindis Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Omal jõul läbi sovettide maa «Näljamängude» seeria kulmineerub õrna pauguga Jaak Joalast. Ausalt ja otsekoheselt Sport Eesti ujumislootust ei lubata EMile Kontaveit harjub suure mänguga, Kanepi jaoks oli õpetlik aasta Spordi lühiuudised Paar, kes sobib tantsupõrandale Tallinn Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Tarbija Töötaja rendile AK Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Milline mees, ei väsi mammi Savisaart imetlemast Olev Remsu: Kaplinski fenomen Eestlased ja tšehhid – usukaaslased ateismis Pitsa paljastused vapustavad maailma Kohtumine lugejaga Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Kuidas eestlased end ateistideks pidama hakkasid ja mida me tegelikult usume Arter Saara Kadak leidis sarja, mis viib une Heldur Tõnissoni pärand(us) Priit Pius ja Liis Lass «Mustast alpinistist»: ennast ekraanil on raske vaadata Vaikuse defitsiit Janek Joost usub, et on hing, mitte keha Eluteatri näitleja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kolm päeva sünnipäevadeni

1 min lugemist
Jääkaru Nord FOTO: Maaja Kitsing

Järgmisel teisipäeval, 24. novembril saavad aasta vanemaks koguni kaks Tallinna loomaaia jääkaru, isa-tütart Nord (pildil) ja Nora: Nordil täitub 14. eluaasta, Nora saab kaheseks. Kella kahe paiku päeval antakse päevakangelastele ning ka emakaru Friidale jäässe külmutatud kalamaiust ning pajupalle mängimiseks ja järamiseks. Nora on paari nädala eest alanud iseseisva eluga juba tasapisi leppima hakanud.

Tellijale Tellijale

Jääkarude ja nende uue kodu, polaariumi rajamise toetuseks korraldati kolmapäeval galaõhtusöök restoranis Art Priori, kuhu oli kohale palutud Eesti ärieliit.

Kolmeteistkümnendal kuupäeval sündisid esimesed pojad troopikamaja noorukesel, möödunud aasta detsembri keskel ilmavalgust näinud jõerail. Pojad pandi pisemasse akvaariumi, kus on nende eest parem hoolitseda. Eluslooduse klassis elaval sebraamadiinipaaril koorus teisipäeval tibu, keda vanemad nüüd hoolitsevalt kordamööda katavad ja soojendavad.

20.11.2015 23.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto