Sisukord
Nädala näod
Tänane leht
21.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kolm päeva sünnipäevadeni Palju õnne Tagakülg Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Eesti lühiuudised Kallas loodab võita Tallinna jõuluturg rõhub kodumaisele Esikülg 22.11 «Agendijuhid» sundisid nuhkima Välismaa Euroopa kindlustab piiri Välismaa lühiuudised Arvamus Jaanus Piirsalu: terror ja avalikud kohad Postimees 1938. aastal: Inglismaa väljavaated pärast Müncheni rahu Juhtkiri: et Euroopas säiliks nii rahu kui ka vaba liikumine Digimaailma Robin Hood Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti avaldus Euroopa Liitu Positiivne Charlie Mees, keda vihkas tema oma perekond Piinlik lugu Priiduga Päeva karikatuur Paavo Väyrynen: Soomel oli ja on paremaid võimalusi kui euroliit Kultuur Luulehetk – hetk luules Kuidas saada iseendaks? Amokijooks üksinduse labürindis Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Omal jõul läbi sovettide maa «Näljamängude» seeria kulmineerub õrna pauguga Jaak Joalast. Ausalt ja otsekoheselt Sport Eesti ujumislootust ei lubata EMile Kontaveit harjub suure mänguga, Kanepi jaoks oli õpetlik aasta Spordi lühiuudised Paar, kes sobib tantsupõrandale Tallinn Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Tarbija Töötaja rendile AK Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Milline mees, ei väsi mammi Savisaart imetlemast Olev Remsu: Kaplinski fenomen Eestlased ja tšehhid – usukaaslased ateismis Pitsa paljastused vapustavad maailma Kohtumine lugejaga Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Kuidas eestlased end ateistideks pidama hakkasid ja mida me tegelikult usume Arter Saara Kadak leidis sarja, mis viib une Heldur Tõnissoni pärand(us) Priit Pius ja Liis Lass «Mustast alpinistist»: ennast ekraanil on raske vaadata Vaikuse defitsiit Janek Joost usub, et on hing, mitte keha Eluteatri näitleja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Positiivne Charlie

1 min lugemist
Charlie Sheen FOTO: SCANPIX

HIV-tõbi on tänapäeval sama stigmatiseeritud nagu leepra keskajal. Järjekordne HIV-positiivne kuulsus – Charlie Sheen – võiks olla aga sammuke mõistmise poole, et tegemist pole enam sama haigusega, millesse surid Freddie Mercury ja Rudolf Nurejev. Tänapäevaste ravimitega sarnaneb HIV pigem suhkruhaigusega. 

24 aastat selle diagnoosiga elanud endine NBA staar Magic Johnson juba kutsuski Sheeni HIVi-vastase võitluse kampa.

Ent esialgu pole Charlie Sheenil selleks aega. HIV ei tähenda küll enam surma, kuid vastutuse partneri tervise hoidmise eest paneb see nakatunule ikkagi. Iga uus päev toob teateid järgmisest daamist, kes süüdistab Sheeni tahtlikus nakatamises ja kes plaanib seelikuküti vastu kohtusse minna. Sheen on kõiki süüdistusi eitanud ja ilmselt on see üks neist lugudest, mis läheb esialgu aina segasemaks, et saada hiljem mitme tundmatu meelelahutustähe elulooraamatu keskseks teljeks. 

Seotud lood
20.11.2015 23.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto