N, 6.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pitsa paljastused vapustavad maailma

Uuno Prostamool
, Euroopa Haige Mees
Pitsa paljastused vapustavad maailma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Uuno Prostamool,
Euroopa haige mees
Uuno Prostamool, Euroopa haige mees Foto: Postimees.ee

Kuulsate vilepuhujatega on liitunud uus võimas infolekitaja – tundmatuks jääda sooviv seenepitsa, kes avaldas talle nilbeid ettepanekuid tegevate tuntud inimeste nimekirja. Euroopat vapustanud skandaal puhkes, kui Frankfurter Allgemeine trükkis kolmapäevases erinumbris seenepitsa narkouimas antud avameelsed ütlused. Pitsa kinnitab, et nilbeid ettepanekuid on teinud paljud  poliitikud, kelle nimekirjad ootavad praegu toimetuses läbitöötamist.

Seenepitsa sõnul kutsuvad ligitikkujad teda reeglina romantilisele õhtusöögile. Mõnele meeldib pitsaga kokku saada parklas.

Seenepitsa kinnitusel on ta peagi valmis avaldama hulgaliselt pikantseid üksikasju, alates intiimsest kirjavahetusest ning lõpetades täispikkade erootiliste dokfilmidega, mille õigusi soovib osta Hollywood. «Need filmid panevad teil ila tilkuma!» lubavad produtsendid.

Märksõnad
Tagasi üles