Sisukord
Tallinn
Postimees
21.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kolm päeva sünnipäevadeni Palju õnne Tagakülg Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Eesti lühiuudised Kallas loodab võita Tallinna jõuluturg rõhub kodumaisele Esikülg 22.11 «Agendijuhid» sundisid nuhkima Välismaa Euroopa kindlustab piiri Välismaa lühiuudised Arvamus Jaanus Piirsalu: terror ja avalikud kohad Postimees 1938. aastal: Inglismaa väljavaated pärast Müncheni rahu Juhtkiri: et Euroopas säiliks nii rahu kui ka vaba liikumine Digimaailma Robin Hood Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti avaldus Euroopa Liitu Positiivne Charlie Mees, keda vihkas tema oma perekond Piinlik lugu Priiduga Päeva karikatuur Paavo Väyrynen: Soomel oli ja on paremaid võimalusi kui euroliit Kultuur Luulehetk – hetk luules Kuidas saada iseendaks? Amokijooks üksinduse labürindis Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Omal jõul läbi sovettide maa «Näljamängude» seeria kulmineerub õrna pauguga Jaak Joalast. Ausalt ja otsekoheselt Sport Eesti ujumislootust ei lubata EMile Kontaveit harjub suure mänguga, Kanepi jaoks oli õpetlik aasta Spordi lühiuudised Paar, kes sobib tantsupõrandale Tallinn Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Tarbija Töötaja rendile AK Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Milline mees, ei väsi mammi Savisaart imetlemast Olev Remsu: Kaplinski fenomen Eestlased ja tšehhid – usukaaslased ateismis Pitsa paljastused vapustavad maailma Kohtumine lugejaga Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Kuidas eestlased end ateistideks pidama hakkasid ja mida me tegelikult usume Arter Saara Kadak leidis sarja, mis viib une Heldur Tõnissoni pärand(us) Priit Pius ja Liis Lass «Mustast alpinistist»: ennast ekraanil on raske vaadata Vaikuse defitsiit Janek Joost usub, et on hing, mitte keha Eluteatri näitleja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse

2 min lugemist
Suur-Karja tänav. FOTO: Karli Saul

Tallinna vanalinnas Suur-Karja tänava piirkonnas asuvad pubid vaidlustasid kohtus Tallinna linna poolt neile kehtestatud öise lahtioleku ja alkoholimüügipiirangu ning taotlesid esialgset õiguskaitset, mille kohus neile ka andis.

Tellijale Tellijale

Linnavalitsus kehtestas 21. oktoobril kümnele vanalinnas tegutsevale pubile piirangu, mille järgi ei tohi nood müüa alkoholi ajavahemikul keskööst kuni hommikul kella viieni, puhkepäevadele eelnevatel päevadel kella ühest öösel kuni hommikul kella viieni. Samuti peavad need ettevõtted uksed sulgema kell üks öösel, puhkepäevadele eelnevatel päevadel aga hiljemalt kell kaks öösel.

Teiste seas kehtestati piirang näiteks Nimeta baarile, Laborile ja Shootersile, aga ka teistest joogikohtadest eemal asuvale Valli baarile. Kõik ettekirjutuse saanud firmad vaidlustasid selle kohtus ja taotlesid ka esialgset õiguskaitset ehk ettekirjutuse täitmise peatamist kohtuprotsessi ajaks.

20.11.2015 23.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto