N, 6.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse

Pidu jätkub. Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse.
Uwe Gnadenteich
, reporter
Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Suur-Karja tänav.
Suur-Karja tänav. Foto: Karli Saul

Tallinna vanalinnas Suur-Karja tänava piirkonnas asuvad pubid vaidlustasid kohtus Tallinna linna poolt neile kehtestatud öise lahtioleku ja alkoholimüügipiirangu ning taotlesid esialgset õiguskaitset, mille kohus neile ka andis.

Linnavalitsus kehtestas 21. oktoobril kümnele vanalinnas tegutsevale pubile piirangu, mille järgi ei tohi nood müüa alkoholi ajavahemikul keskööst kuni hommikul kella viieni, puhkepäevadele eelnevatel päevadel kella ühest öösel kuni hommikul kella viieni. Samuti peavad need ettevõtted uksed sulgema kell üks öösel, puhkepäevadele eelnevatel päevadel aga hiljemalt kell kaks öösel.

Teiste seas kehtestati piirang näiteks Nimeta baarile, Laborile ja Shootersile, aga ka teistest joogikohtadest eemal asuvale Valli baarile. Kõik ettekirjutuse saanud firmad vaidlustasid selle kohtus ja taotlesid ka esialgset õiguskaitset ehk ettekirjutuse täitmise peatamist kohtuprotsessi ajaks.

Märksõnad
Tagasi üles