Sisukord
Nädala näod
Postimees
21.11.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kolm päeva sünnipäevadeni Palju õnne Tagakülg Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Eesti lühiuudised Kallas loodab võita Tallinna jõuluturg rõhub kodumaisele Esikülg 22.11 «Agendijuhid» sundisid nuhkima Välismaa Euroopa kindlustab piiri Välismaa lühiuudised Arvamus Jaanus Piirsalu: terror ja avalikud kohad Postimees 1938. aastal: Inglismaa väljavaated pärast Müncheni rahu Juhtkiri: et Euroopas säiliks nii rahu kui ka vaba liikumine Digimaailma Robin Hood Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti avaldus Euroopa Liitu Positiivne Charlie Mees, keda vihkas tema oma perekond Piinlik lugu Priiduga Päeva karikatuur Paavo Väyrynen: Soomel oli ja on paremaid võimalusi kui euroliit Kultuur Luulehetk – hetk luules Kuidas saada iseendaks? Amokijooks üksinduse labürindis Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Omal jõul läbi sovettide maa «Näljamängude» seeria kulmineerub õrna pauguga Jaak Joalast. Ausalt ja otsekoheselt Sport Eesti ujumislootust ei lubata EMile Kontaveit harjub suure mänguga, Kanepi jaoks oli õpetlik aasta Spordi lühiuudised Paar, kes sobib tantsupõrandale Tallinn Pidu jätkub: Suur-Karja tänava pubid said esialgse õiguskaitse Tarbija Töötaja rendile AK Nädala plaat. Lõpetatud pala klaverile Milline mees, ei väsi mammi Savisaart imetlemast Olev Remsu: Kaplinski fenomen Eestlased ja tšehhid – usukaaslased ateismis Pitsa paljastused vapustavad maailma Kohtumine lugejaga Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Kuidas eestlased end ateistideks pidama hakkasid ja mida me tegelikult usume Arter Saara Kadak leidis sarja, mis viib une Heldur Tõnissoni pärand(us) Priit Pius ja Liis Lass «Mustast alpinistist»: ennast ekraanil on raske vaadata Vaikuse defitsiit Janek Joost usub, et on hing, mitte keha Eluteatri näitleja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Piinlik lugu Priiduga

1 min lugemist
Priit Toobal FOTO: Sander Ilvest

Kui Keskerakonna peasekretär Priit Toobal kolmapäeval mõni tund pärast Postimehega suhtlemist parlamendi maine säästmiseks lahkumisavalduse kirjutas, jõudis nii mõnigi riigikogulane küsida: mis nüüd? 

Polnud ju 32-aastane ametivend pidanud nelja Toompeal veedetud aasta jooksul häbiväärseks ei erakirjade varastamisele õhutamist, erakonna kassaorderite võltsimist ega ka kuluhüvitiste tilgatumaks kulutamist.

Tõtt-öelda ongi Toobali värskeim skandaal – otsus koolis õpetajate uinunud valvsust ära kasutades alaealistele läheneda ja neid alkoholi tarbima ahvatleda – poliitikult uus «tase», millele seni polnud analoogi.

Toobali neljapäeval öeldud sõnadega «ma pole enam poliitik» sai ameti renomee justkui veidi puhtamaks. Ehk on ka valijal kasulik täna sauna minna, leili visata ja külma peaga järele mõelda: mida teha, et sellised asjad ei korduks?

Seotud lood
20.11.2015 23.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto