R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Olümpiakomitee jagas medalivõitjatele tänukirju

Postimees
Olümpiakomitee jagas medalivõitjatele tänukirju
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
eiste seas said EOK tänukirja silmapaistvate sportlike tulemuste eest paarisaerulise neljapaadi sõudjad Andrei Jämsä (pildil paremalt), Allar Raja, Kaspar Taimsoo ja Tõnu Endrekson.
eiste seas said EOK tänukirja silmapaistvate sportlike tulemuste eest paarisaerulise neljapaadi sõudjad Andrei Jämsä (pildil paremalt), Allar Raja, Kaspar Taimsoo ja Tõnu Endrekson. Foto: Viktor Burkivski

Eesti Olümpiakomitee (EOK) tunnustas eile pidulikul vastuvõtul tänavu teisel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlasi. Teiste seas said EOK tänukirja silmapaistvate sportlike tulemuste eest paarisaerulise neljapaadi sõudjad Andrei Jämsä (pildil paremalt), Allar Raja, Kaspar Taimsoo ja Tõnu Endrekson, kes võitsid septembris Prantsusmaal Aiguebelette’i järvel peetud sõudmise MMil pronksmedali; ning tulemustele kaasaaitamise eest nende treener Matti Killing. Ühtekokku on Eesti sportlased täiskasvanute, juunioride ja noorte rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt aasta üheteistkümne kuuga võitnud 29 spordialal 149 medalit (37 kulda, 36 hõbedat ja 76 pronksi), alustades allvee spordist ja lõpetades wushu’ga.

Tagasi üles