Sisukord
Film
Tänane leht
26.11.2015
Eesti Eestis on raske asüüli saada (1) Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Pärast 14 kuud on lootus alles Dilbert Rakvere keskväljakule kerkis jõulukuusk Lapsed ei taha konvoi saatel koolis käia Kooseluseaduse rakendamise eelnõu läbis esimese lugemise Tagakülg Terrorismi toetamises süüdistatavad rääkisid usuvaadetest Iga erakond saab oma Tallinnas hukkus ülekäigurajal veoki alla jäänud poiss Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised 26.11 Majandus Majanduse lühiuudised 26.11 Taxify muudatused teevad taksojuhid ärevaks Börsifirmat asus juhtima tuntud ettevõtete likvideerija Välismaa Välismaa lühiuudised Venemaa reageeris tigedalt, aga sõjaähvarduseta Relvad, raketid ja tankid: Leedu kaitseväe ostlemishoog Pettunud iraaklased lahkuvad Soomest Arvamus Lugejate kirjad: riigikontrolli mõttest ja rahvuslikust uhkusest Oliver Kund: Kadri ja Goebbels Juhtkiri: kooseluseadus – vägikaikavedu jätkub Postimees 1932. aastal: kas uus poliitiline erakond? Päeva karikatuur Mark Soosaar: aeg reformida Eestit ja euroliitu Venemaa ei ole huvitatud suhete rikkumisest Türgiga Priidu Pärna: kõik koos elavad paarid 1. jaanuaril notari juurde! Kultuur Vaata auhinnatud multikaid Postimehe kinos Sport Spordilühid Treenerid ja karjumine käivad käsikäes Tänak saab MM-sarjas ilmselt uue võimaluse Horvaatia kolmas veerandaeg nurjas Eesti võidulootuse Tarbija Mitte kuigi mugav mugavusteenus Tartu Ülikool valib IT-keskuse asukohta Portaal võrdleb koole kuiva statistika põhjal Kõrge müüri taha peitunud vana juudi surnuaed ilmus nähtavale Enn Veenpere: kalmistute eest hoolitsemine võtab aega ja raha Tartu hauaplatsid kolivad veebi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vaata auhinnatud multikaid Postimehe kinos

1 min lugemist
  • Vaatamiseks on väljas neli filmi.
  • Animafilme saab vaadata kuni pühapäeva keskööni.
«Velodrool» FOTO: Kaader filmist

Postimehe Kino näitab tänasest kuni pühapäeva keskööni auhinnatud ja värskeid Eesti animafilme.

«Velodrool»

Noore režissööri Sander Jooni lugu sigaretisõltlasest jalgrattasportlasest, kellel lõpevad suitsud otsa. Nende hankimiseks ühineb ta võidusõiduga, mille konkurentsis püsimiseks vajab ta publikult eriskummalist abi.

«Elu Herman H. Rott’iga»

Chintis Lundgreni filmis on rott Herman (pildil koos kassiga), kellele meeldib veeta aega keldribaarides, kuulata grind-muusikat ja mängida malet. Tal puudub igasugune huvi koristamise vastu ning ta leiab, et kohutav segadus teeb kodu ainult hubasemaks.

Ühel päeval otsustab väga korralik kass, kellel on juhtumisi nõrkus macho-meeste vastu, elamisse sisse kolida. Ta toob kaasa roosa tolmuimeja, klaveri ja mis kõige hullem – klassikalise muusika kollektsiooni.

«Must stsenaarium»

Kristjan Holmi filmis lahendavad kaks juhti Adolf ja Rudolf ettevõtet kindla krahhiga ähvardava takistuse.

«Piano»

Kaspar Jancise verivärskes filmis tassib Marta klaverit kasutatud muusikariistade ärist koju. See peaaegu et õnnestub. Albert üritab juba kolmekümnendat aastat Paulale armastust avaldada. See peaaegu et õnnestub. Paula tahab Albertile samaga vastata. See peaaegu et õnnestub.

Postimehe tellijad saavad Postimehe Kino filme vaadata tasuta. Selleks peab olema Postimees Plussi konto, mis on seotud paberlehe tellimusega.

+ Postimehe Kino saavad vaadata ka Postimees Plussi tellijad ja päevapileti ostjad.

Seotud lood
25.11.2015 27.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto