Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
26.11.2015
Eesti Eestis on raske asüüli saada (1) Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Pärast 14 kuud on lootus alles Dilbert Rakvere keskväljakule kerkis jõulukuusk Lapsed ei taha konvoi saatel koolis käia Kooseluseaduse rakendamise eelnõu läbis esimese lugemise Tagakülg Terrorismi toetamises süüdistatavad rääkisid usuvaadetest Iga erakond saab oma Tallinnas hukkus ülekäigurajal veoki alla jäänud poiss Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised 26.11 Majandus Majanduse lühiuudised 26.11 Taxify muudatused teevad taksojuhid ärevaks Börsifirmat asus juhtima tuntud ettevõtete likvideerija Välismaa Välismaa lühiuudised Venemaa reageeris tigedalt, aga sõjaähvarduseta Relvad, raketid ja tankid: Leedu kaitseväe ostlemishoog Pettunud iraaklased lahkuvad Soomest Arvamus Lugejate kirjad: riigikontrolli mõttest ja rahvuslikust uhkusest Oliver Kund: Kadri ja Goebbels Juhtkiri: kooseluseadus – vägikaikavedu jätkub Postimees 1932. aastal: kas uus poliitiline erakond? Päeva karikatuur Mark Soosaar: aeg reformida Eestit ja euroliitu Venemaa ei ole huvitatud suhete rikkumisest Türgiga Priidu Pärna: kõik koos elavad paarid 1. jaanuaril notari juurde! Kultuur Vaata auhinnatud multikaid Postimehe kinos Sport Spordilühid Treenerid ja karjumine käivad käsikäes Tänak saab MM-sarjas ilmselt uue võimaluse Horvaatia kolmas veerandaeg nurjas Eesti võidulootuse Tarbija Mitte kuigi mugav mugavusteenus Tartu Ülikool valib IT-keskuse asukohta Portaal võrdleb koole kuiva statistika põhjal Kõrge müüri taha peitunud vana juudi surnuaed ilmus nähtavale Enn Veenpere: kalmistute eest hoolitsemine võtab aega ja raha Tartu hauaplatsid kolivad veebi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ülikool valib IT-keskuse asukohta

2 min lugemist
FOTO: Graafika: TPM

Tartu ülikool on uue aasta eelarvesse kirjutanud uue IT-keskuse projekteerimise kulud ja esitanud ka ehitusraha saamise taotluse, kuid endiselt on lahtine, kuhu see hoone kerkib.

Tellijale Tellijale

Tartu ülikool on viimastel aastatel ehitanud eeskätt Maarjamõisa väljale: seal on uus keemiahoone, seal on füüsikahoone, tehnoloogiainstituut, varasemast Biomeedikum. Selle linnaku servas on valmimas riigiarhiivi uus hoone ning sealsamas tegutseb Tartu tervishoiukõrgkool. Kasvava linnaku serval on Tartu ülikoolile kuuluvad endised mõisapõllud, kuhu saab vabalt ehitada.

Tartu linn on viimastel aastatel üha murelikumalt vaadanud, kuidas Tartu ülikool ehitab äärelinnas ja linnapea Urmas Klaasi sõnutsi on ka väga selgelt mõista andnud, et linn näeks väga meelsasti, et ülikool ehitaks kesklinnas.

25.11.2015 27.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto