Sisukord
Eesti
Tänane leht
26.11.2015
Eesti Eestis on raske asüüli saada (1) Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Pärast 14 kuud on lootus alles Dilbert Rakvere keskväljakule kerkis jõulukuusk Lapsed ei taha konvoi saatel koolis käia Kooseluseaduse rakendamise eelnõu läbis esimese lugemise Tagakülg Terrorismi toetamises süüdistatavad rääkisid usuvaadetest Iga erakond saab oma Tallinnas hukkus ülekäigurajal veoki alla jäänud poiss Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised 26.11 Majandus Majanduse lühiuudised 26.11 Taxify muudatused teevad taksojuhid ärevaks Börsifirmat asus juhtima tuntud ettevõtete likvideerija Välismaa Välismaa lühiuudised Venemaa reageeris tigedalt, aga sõjaähvarduseta Relvad, raketid ja tankid: Leedu kaitseväe ostlemishoog Pettunud iraaklased lahkuvad Soomest Arvamus Lugejate kirjad: riigikontrolli mõttest ja rahvuslikust uhkusest Oliver Kund: Kadri ja Goebbels Juhtkiri: kooseluseadus – vägikaikavedu jätkub Postimees 1932. aastal: kas uus poliitiline erakond? Päeva karikatuur Mark Soosaar: aeg reformida Eestit ja euroliitu Venemaa ei ole huvitatud suhete rikkumisest Türgiga Priidu Pärna: kõik koos elavad paarid 1. jaanuaril notari juurde! Kultuur Vaata auhinnatud multikaid Postimehe kinos Sport Spordilühid Treenerid ja karjumine käivad käsikäes Tänak saab MM-sarjas ilmselt uue võimaluse Horvaatia kolmas veerandaeg nurjas Eesti võidulootuse Tarbija Mitte kuigi mugav mugavusteenus Tartu Ülikool valib IT-keskuse asukohta Portaal võrdleb koole kuiva statistika põhjal Kõrge müüri taha peitunud vana juudi surnuaed ilmus nähtavale Enn Veenpere: kalmistute eest hoolitsemine võtab aega ja raha Tartu hauaplatsid kolivad veebi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Iga erakond saab oma

3 min lugemist

Täna asub riigikogu rahanduskomisjon arutama 2016. aasta riigieelarve eelnõu. Selle arutelu käigus selguvad ka need õnnelikud, kes võivad uuel aastal arvestada teatava lisarahaga riigieelarvest – olenevalt sellest, kui palavalt riigikogu liikmed neid armastavad. Tõenäoliselt saavad raha juurde näiteks Eesti Rahvusringhääling (ERR) ja Eesti Olümpiakomitee (EOK).

Tellijale Tellijale

Kui krooniaja lõpus jagati laiali 101 miljonit krooni, siis viimastel aastatel on raha jagatud samasuguses ulatuses, ent eurodes – kuus miljonit eurot ja veidi peale. See summa eraldatakse tänavugi riigikogulaste abiga valitsuse reservfondist.

Eile kella kolmeks pidid kõik fraktsioonid oma ettepanekud esitama ja tänasel rahanduskomisjoni istungil vaieldakse eraldiste jaotus selgeks. Hääletusele seda Exceli tabelit homme veel ei panda, sest see on vaja saata kooskõlastamiseks rahandusministeeriumile, kes rahasummad eelarve õigetele ridadele asetab. Kui mõnel eraldisel peaks olema pikaajalisem mõju kui üks aasta – näiteks kellegi palgatõus –, siis praagitakse need ideed sealt tõenäoliselt ka välja.

25.11.2015 27.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto