Sisukord
Eesti
Tänane leht
26.11.2015
Eesti Eestis on raske asüüli saada (1) Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Pärast 14 kuud on lootus alles Dilbert Rakvere keskväljakule kerkis jõulukuusk Lapsed ei taha konvoi saatel koolis käia Kooseluseaduse rakendamise eelnõu läbis esimese lugemise Tagakülg Terrorismi toetamises süüdistatavad rääkisid usuvaadetest Iga erakond saab oma Tallinnas hukkus ülekäigurajal veoki alla jäänud poiss Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised 26.11 Majandus Majanduse lühiuudised 26.11 Taxify muudatused teevad taksojuhid ärevaks Börsifirmat asus juhtima tuntud ettevõtete likvideerija Välismaa Välismaa lühiuudised Venemaa reageeris tigedalt, aga sõjaähvarduseta Relvad, raketid ja tankid: Leedu kaitseväe ostlemishoog Pettunud iraaklased lahkuvad Soomest Arvamus Lugejate kirjad: riigikontrolli mõttest ja rahvuslikust uhkusest Oliver Kund: Kadri ja Goebbels Juhtkiri: kooseluseadus – vägikaikavedu jätkub Postimees 1932. aastal: kas uus poliitiline erakond? Päeva karikatuur Mark Soosaar: aeg reformida Eestit ja euroliitu Venemaa ei ole huvitatud suhete rikkumisest Türgiga Priidu Pärna: kõik koos elavad paarid 1. jaanuaril notari juurde! Kultuur Vaata auhinnatud multikaid Postimehe kinos Sport Spordilühid Treenerid ja karjumine käivad käsikäes Tänak saab MM-sarjas ilmselt uue võimaluse Horvaatia kolmas veerandaeg nurjas Eesti võidulootuse Tarbija Mitte kuigi mugav mugavusteenus Tartu Ülikool valib IT-keskuse asukohta Portaal võrdleb koole kuiva statistika põhjal Kõrge müüri taha peitunud vana juudi surnuaed ilmus nähtavale Enn Veenpere: kalmistute eest hoolitsemine võtab aega ja raha Tartu hauaplatsid kolivad veebi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tallinnas hukkus ülekäigurajal veoki alla jäänud poiss

2 min lugemist
Täna hommikul hukkus raskes liiklusõnnetuses teed ületanud teismeline poiss. FOTO: Martin Ilustrumm

Tallinnas Vabaduse puiestee ja Valdeku tänava ristmikul juhtus eile hommikul kella kaheksa paiku raske liiklusõnnetus, milles hukkus ülekäigurajal veoauto Volvo alla jäänud teismeline poiss.

Tellijale Tellijale

Veok tegi parempööret Valdeku tänavalt Vabaduse puiesteele. Nii veokijuhile kui ka teed ületanud lapsele põles roheline foorituli. Mingil põhjusel ei märganud veokijuht samal ajal ülekäigurajal teed ületanud poissi ega ka seda, et õnnetus oli juhtunud. Juht sõitis sadakond meetrit edasi, kuni tegi pöörde vasakule kõrvalteele ja märkas alles siis juhtunut.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Valter Pärn nentis, et nii hommikuse kui ka õhtuse tipptunni ajal tuleb liigeldes olla eriti ettevaatlik ja tähelepanelik. «Pime aeg ja kiirustamine on soodus pinnas õnnetuse tekkimiseks ning seetõttu tuleks iga manööver hoolikalt läbi mõelda, varuda märksa enam aega ja veenduda, et oma tegevusega liikluses ei seata üksteist ohtu,» märkis ta.

25.11.2015 27.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto