Sisukord
Autosport
Tänane leht
26.11.2015
Eesti Eestis on raske asüüli saada (1) Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Pärast 14 kuud on lootus alles Dilbert Rakvere keskväljakule kerkis jõulukuusk Lapsed ei taha konvoi saatel koolis käia Kooseluseaduse rakendamise eelnõu läbis esimese lugemise Tagakülg Terrorismi toetamises süüdistatavad rääkisid usuvaadetest Iga erakond saab oma Tallinnas hukkus ülekäigurajal veoki alla jäänud poiss Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised 26.11 Majandus Majanduse lühiuudised 26.11 Taxify muudatused teevad taksojuhid ärevaks Börsifirmat asus juhtima tuntud ettevõtete likvideerija Välismaa Välismaa lühiuudised Venemaa reageeris tigedalt, aga sõjaähvarduseta Relvad, raketid ja tankid: Leedu kaitseväe ostlemishoog Pettunud iraaklased lahkuvad Soomest Arvamus Lugejate kirjad: riigikontrolli mõttest ja rahvuslikust uhkusest Oliver Kund: Kadri ja Goebbels Juhtkiri: kooseluseadus – vägikaikavedu jätkub Postimees 1932. aastal: kas uus poliitiline erakond? Päeva karikatuur Mark Soosaar: aeg reformida Eestit ja euroliitu Venemaa ei ole huvitatud suhete rikkumisest Türgiga Priidu Pärna: kõik koos elavad paarid 1. jaanuaril notari juurde! Kultuur Vaata auhinnatud multikaid Postimehe kinos Sport Spordilühid Treenerid ja karjumine käivad käsikäes Tänak saab MM-sarjas ilmselt uue võimaluse Horvaatia kolmas veerandaeg nurjas Eesti võidulootuse Tarbija Mitte kuigi mugav mugavusteenus Tartu Ülikool valib IT-keskuse asukohta Portaal võrdleb koole kuiva statistika põhjal Kõrge müüri taha peitunud vana juudi surnuaed ilmus nähtavale Enn Veenpere: kalmistute eest hoolitsemine võtab aega ja raha Tartu hauaplatsid kolivad veebi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänak saab MM-sarjas ilmselt uue võimaluse

2 min lugemist
Ott Tänak. FOTO: Karli Saul

Kõik viitab sellele, et Ott Tänakul ja Raigo Mõlderil on ka järgmisel hooajal võimalus sõita autoralli MM-sarjas. Mainekas väljaanne Autosport avaldas eile spekulatsiooni, et Tänak lahkub M-Spordi meeskonnast ja saab koha MM-sarjaga liituvas DMACKi meeskonnas. Samas ei pruugi see olla Tänaku jaoks ainus võimalus, vaid õhus on ka muid variante.

Tellijale Tellijale

Kuuldused hakkasid levima maineka väljaande Autosport uudisest, kuid vastavalt autospordimaailmas levinud kirjutamata reeglitele pole ükski osaline – mõistagi ka mitte Tänak ise – kuulujutte kommenteerinud.

Tänak pani vaid pärast Autorspordis ilmunud artikli avaldamist oma Twitteri kontol lingi laulule, mille sõnumiks on asjadest viimasena teada saamine. Ta kirjutas sinna juurde, et tundub, nagu oleks see hetkel tema jaoks eriline laul. Kas see on viide, et võimalik DMACKi variant tuli ka talle endale viimase hetke üllatusena ja mees ise on arvestanud hoopis muu võimalusega?

25.11.2015 27.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto