Sisukord
Võitlussport
Postimees
27.11.2015
Eesti Mälumäng Rõivas naaseb Eestisse tüli lahendama Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Mupo leidis kuuris elanud invaliidist naisele peavarju Burkad võidakse keelata koolides ja haiglates Esikülg 27. november Eriarstide vastuvõtukohti tõmmatakse kokku Aasta kodanikuks nimetati Helen Sildna Putin: suurem usaldus aitaks sõlmida piirilepingut Michal lükkas Ossinovski alkoholipiirangupaketi tagasi Eesti lühiuudised Majandus Nordic Aviation sulgeb uuest nädalast Kopenhaageni liini Valdo Kalmu ajastu saab läbi Majanduse lühiuudised 27.11 Välismaa Serbia pakub imekauneid vaateid rämpsu keskel Ukrainas toimib ühiskond tugevamini kui riik Välismaa lühiuudised Venemaa nõuab Türgilt vabandamist Arvamus Taavi Minnik: Putin on jäänud uskuma omaenda propagandat Ahto Lobjakas: Aunaste näitas, kelle jalas on IRLis püksid Päeva karikatuur Lapse õnnetunne ei sõltu kooli omandivormist Georgi Beltadze: löö esimesena Juhtkiri: usaldus kõigub, valitsus püsib Postimees 1928. aastal: raudteel 80 kilomeetrit tunnis Andrus Karnau: Kadri, Edgar ja hääled Tiiu Kuurme: mis loeb, kui loeb vaid raha? Kultuur «Anna Kareninat» tantsides Hollywoodi jõuluime Merle Jäägriga peaosas Laupäeval stardib Jõulujazz Sport Karpak üllatas MMil ka iseennast Spordi lühiuudised 27.11 Probleemid lumega ja uute kombinesoonide saabumisega Positiivse õhkkonna toel püütakse paremaid tulemusi Eesti vabavõitleja ootab kutset maailma tipust Tallinn Mupo leidis kuuris elanud invaliidist naisele peavarju Tarbija Serbia pakub imekauneid vaateid rämpsu keskel Tartu Järjehoidjaks käivad kääridki Nutilinnaprojekti raha aitab remontida 23 hruštšovkat Kiirabiauto juht: kui inimese elu sõltub sinust, siis ikka vajutad Tartu muusikanädal ühendas tänavu jõud idufirmadega Bigbank otsib endiselt mängukindlust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti vabavõitleja ootab kutset maailma tipust

4 min lugemist
Ott Tõnissaar pärast Soomes saavutatud võitu Declan Larkini üle FOTO: Kris Süld

«Kui näiteks esmaspäeval või teisipäeval tuleb kõne, et nädala lõpus on võimalik UFC liiga matšis osaleda, olen kohe valmis startima. Hoian oma füüsilise ja emotsionaalse vormi pidevalt kõrge. Elurütm on selline, et olen kogu aeg valmis Euroopasse, vajadusel ka Ühendriikidesse lendama,» räägib vabavõitleja Ott Tõnissaar, kes alustas tänavu kevadel 30-aastase mehena profisportlase elu.

Tellijale Tellijale

Sihid on tal kõige kõrgemad: jõuda võimalikult kiiresti maailma kõige tugevamasse sarja ehk Ameerika Ühendriikides baseeruvasse UFC liigasse. «Olen loomult selline, et ei taha lihtsalt hängida. Mul on vaja seada kõrged sihid ning end maksimaalselt proovile panna. Tahan näha, kas jõuan tippu või ei jõua. Vanust vaadates on selge, et aega raisata ei ole.»

26.11.2015 28.11.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto