T, 17.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sõjaväepolitsei kontrollib kaitseväe vormi müüjaid

Andres Einmann
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Sõjaväepolitsei kontrollib kaitseväe vormi müüjaid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Oksjonikeskkonnas Osta.ee müüdi novembris maha Eesti kaitseväelase vormiriietuse komplekt. Kaitseministeerium ja kaitsevägi tunnistavad, et vormiriietust puudutav reeglistik on puudulik, kuid sõjaväepolitsei saab selliste juhtumite uurimiseks õigusi juurde.

Osta.ee oksjonisaidil müüdi 22. novembril maha Eesti kaitseväe vormirõivaste komplekt. Oksjoni andmetest selgub, et tegemist oli 170 sentimeetrit pikale inimesele mõeldud komplektiga, millele anti kaasa kaks püksirihma. Vormikomplekt osteti ära 84 euro eest.

Kaitseväe pressiesindaja nooremleitnant Simmo Saar ütles, et vormiriietus on tegevväelasele, ajateenijale või reservväelasele teenistusülesannete täitmiseks antav tööriietus, mis tuleb teenistussuhte lõppedes tagastada. Vormiriietusega võib kaitseväest lahkuda vaid juhul, kui see inimesele kingitakse.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tarbija
Tartu Postimees
Tagasi üles