P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Õnnetusi ujulas ootab põhjalik uurimine

Risto Mets
, reporter
Facebook
Comments
Aura keskuse juhataja Kairit Matto osutab kolmanda hüppeplatvormi alumisele servale, mille taga sai viga ühe noore sportlase sõrm. Kuidas kõik täpselt juhtus, peab selgitama ekspertiis.
Aura keskuse juhataja Kairit Matto osutab kolmanda hüppeplatvormi alumisele servale, mille taga sai viga ühe noore sportlase sõrm. Kuidas kõik täpselt juhtus, peab selgitama ekspertiis. Foto: Margus Ansu

Kahte rasket õnnetust, mis tabasid nädalavahetusel Aura keskuses peetud võistlustel ujumise tulevikulootusi Sander Paavot (17) ja Robert Rooset (19), hakkavad uurima ehituseksperdid ja tehnilise järelevalve amet.

Eile tulid Aura keskusse kokku vigastada saanud sportlaste vanemad, Eesti ujumisliidu esindajad ning võistluse Aura Open korraldajad.

Ajakirjanikke kokkusaamisele ei lubatud ning pärast kohtumist polnud asjaosalised kuigi jutukad. Kinnitati vaid, et vahetati teavet.

Facebook
Comments
Tagasi üles