Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
03.12.2015
Eesti Ligi: lastele ei tohi luua kaste Mälumäng Palju õnne Dilbert Male Võimuparteide juhid üritavad patiseisust üle saada Saare keskerakondlane: Savisaare kultus noori ei kõneta Esikülg 3. detsember Tagakülg Reisijad kurdavad logude lennukite üle Tehnokontroll lubas sõidukeid altkäemaksu eest liiklusesse Esimene Eesti pardameeskond alustab sel aastal Hilinemisi tingivad tühistamised Eesti lühiuudised Tallinna vanalinnas näeb põhjapõtru ja jõulusõimesid Linnaosavanem andis alluvale munitsipaalkorteri Majandus Majanduse lühiuudised Draghilt oodatakse täna eurotsoonile uut ergutussüsti Välismaa Rootsi ajutise piirikontrolli tulemus: migrandid on hakanud saabuma üle mere Norra naftapealinna head ajad on möödanik NATO ületas Venemaa seatud tõkke Spalta_välised Arvamus Aivar Pohlak: jalgpalli rahvusstaadionist ja avalikust ruumist Juhan Kivirähk: mida halvem Eestile, seda parem Keskerakonnale – selline on Savisaare deviis Juhtkiri: rahatrükk pole lahendus… või siiski on? Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: piiril tabatu – salakuller Sigrid Kõiv: Luksusreis Võrru, säästutripp Viini Kadri Liik: mida oodata Venemaalt Süürias? Kultuur Eesti moslem süürlaste pagulaslaagris – «Kahe maailma vahel» Postimehe Kinos Uus ajakiri räägib vanadest asjadest Sport Spordi lühiuudised Björndalen võidutses, Lessing parimana 48. Kes on koduse klubikorvpalli resultatiivsemad eestlased? Kummaline e-kiri tekitab Nõmme Kaljus segadust Avo Keel Pärnu esitustest: pean enda poole vaatama Tarbija Verivorstide pimetest: tatravorst üllatas, Päkapikuvorst põrus Tartu 32 tundi hooldajana: kogetu kisub mu lõhki Priit Pullerits: oo, sport, sa oled jäle! Endli suupillilugude ja armastuslaulude kontsert Elviira moeajakirjad ja struudlipirukas Täika sai aasta lõpuni armuaega Veeriku kooli digipööre oli parim Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kummaline e-kiri tekitab Nõmme Kaljus segadust

3 min lugemist
Kalju raudvara Alo Bärengrub (vasakul) sai e-kirja teel teada, et klubi temaga koostööd jätkata ei soovi. FOTO: Eero Vabamägi

«Seis on selline, et klubi ei soovinud koostööd jätkata. Mulle anti sellest meili teel teada ja lõpetati niimoodi asi ametlikult ära,» avas endine Nõmme Kalju kapten Alo Bärengrub tagamaid, miks teda järgmisel hooajal klubi särgis ei näe. Kummaliseks teeb olukorra aga see, et Kalju endine mängija, spordidirektor ja peatreener, nüüdne abitreener Sergei Terehhov on asjast hoopis teisti aru saanud.

Tellijale Tellijale

2011. aastal Kaljusse siirdunud Bärengrubil oli klubiga nn 1+1 leping ja e-kirja vahendusel sai ta teada, et lisa-aasta klauslit klubi rakendada ei soovi. «Varem ei olnud meil omavahel sellest üldse juttu olnud. Pärast seda teadet ei ole me enam rohkem omavahel suhelnud. Minu jaoks oli see ikka natuke ootamatu, aga eks see ole Kalju õigus.»

Terehhovi sõnul on Bärengrubi staatus aga lahtine ja klubi loodab lähiajal selles selgust saada. «See e-kiri oli minu teada teade selle kohta, et automaatselt leping ei pikene,» ütles Terehhov. Postimees on viimase nädala jooksul püüdnud tabada ka Kalju presidenti Kuno Tehvat, kuid tulutult.

Samal ajal kui Kalju mõtleb, kas Bärengrubiga tasub koostööd jätkata, keskendub Eesti koondislane välisklubi leidmisele ega välista ka karjääri lõpetamist. Bärengrub oli enda sõnul ise arvestanud, et mängib ka tuleval hooajal Kaljus, kuid nüüd tuleb otsida teisi võimalusi.

02.12.2015 04.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto