Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
03.12.2015
Eesti Ligi: lastele ei tohi luua kaste Mälumäng Palju õnne Dilbert Male Võimuparteide juhid üritavad patiseisust üle saada Saare keskerakondlane: Savisaare kultus noori ei kõneta Esikülg 3. detsember Tagakülg Reisijad kurdavad logude lennukite üle Tehnokontroll lubas sõidukeid altkäemaksu eest liiklusesse Esimene Eesti pardameeskond alustab sel aastal Hilinemisi tingivad tühistamised Eesti lühiuudised Tallinna vanalinnas näeb põhjapõtru ja jõulusõimesid Linnaosavanem andis alluvale munitsipaalkorteri Majandus Majanduse lühiuudised Draghilt oodatakse täna eurotsoonile uut ergutussüsti Välismaa Rootsi ajutise piirikontrolli tulemus: migrandid on hakanud saabuma üle mere Norra naftapealinna head ajad on möödanik NATO ületas Venemaa seatud tõkke Spalta_välised Arvamus Aivar Pohlak: jalgpalli rahvusstaadionist ja avalikust ruumist Juhan Kivirähk: mida halvem Eestile, seda parem Keskerakonnale – selline on Savisaare deviis Juhtkiri: rahatrükk pole lahendus… või siiski on? Päeva karikatuur Postimees 1932. aastal: piiril tabatu – salakuller Sigrid Kõiv: Luksusreis Võrru, säästutripp Viini Kadri Liik: mida oodata Venemaalt Süürias? Kultuur Eesti moslem süürlaste pagulaslaagris – «Kahe maailma vahel» Postimehe Kinos Uus ajakiri räägib vanadest asjadest Sport Spordi lühiuudised Björndalen võidutses, Lessing parimana 48. Kes on koduse klubikorvpalli resultatiivsemad eestlased? Kummaline e-kiri tekitab Nõmme Kaljus segadust Avo Keel Pärnu esitustest: pean enda poole vaatama Tarbija Verivorstide pimetest: tatravorst üllatas, Päkapikuvorst põrus Tartu 32 tundi hooldajana: kogetu kisub mu lõhki Priit Pullerits: oo, sport, sa oled jäle! Endli suupillilugude ja armastuslaulude kontsert Elviira moeajakirjad ja struudlipirukas Täika sai aasta lõpuni armuaega Veeriku kooli digipööre oli parim Meelelahutus Koomiks Sudoku

Veeriku kooli digipööre oli parim

2 min lugemist
Läinud nädalal külastas Veeriku kooli Psühhobuss, mis pakkus õpilastele võimalust rännata kosmoses. Pildil tutvuvad virtuaalreaalsuse prillide abil Kuuga 4. klassi õpilased Aron Ardi Tammekänd (vasakul) ja Rasmus Kuusk. Nende vahel loob Kuul viibimise tunnet Kaspar Olkonen, kes raputab toole ja jälgib, et Kuu peal kõndijad oma rolli liialt sisse elades toolilt maha ei kukuks. FOTO: Signe Varendi

Veeriku kooli õpilased peavad igaüks oma ajaveebi, hindavad seal üksteise koolitöid ja näevad, kui palju nad peavad õppimisel pingutama, et teenida välja parimad hinded. Selline uuenduslik lähenemine tõi koolile 10 000 euro suuruse auhinna.

Tellijale Tellijale

Tosin kooli üle Eesti võistles selle nimel, et võita digivahendite nutika kasutamisega Tallinna ülikooli ja Samsungi korraldatud digipöördekonkursil žürii poolehoid. Veeriku kooli klassiõpetaja Karin Tõevere ütles juba enne konkursi lõppvooru, et nemad on osalemisest väga palju võitnud, isegi kui peaauhind nende koolile ei peaks minema.

Siiski otsustas žürii, et just Veeriku kool on nüüdisaegse tehnoloogia abil viinud õppimise kõige paremal moel uuele tasemele.

02.12.2015 04.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto