T, 31.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Esimene Eesti pardameeskond alustab sel aastal

Liis Velsker
, reporter
Esimene Eesti pardameeskond alustab sel aastal
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Uuest aastast on Nordic Aviationi lendudel lootust eestikeelsele pardateenindusele.
Uuest aastast on Nordic Aviationi lendudel lootust eestikeelsele pardateenindusele. Foto: Mihkel Maripuu

Nordic Aviation Groupi kommunikatsioonijuht Liis Veersalu nentis, et võimalus lende jätkata sai pärast Estonian Airi tegevuse lõpetamist loodud vaid mõne nädalaga ning seepärast sõlmiti koostööleping mitme Euroopa lennufirmaga, kelle lennukiparki praegu kasutatakse. «Peatselt saame aga lendama hakata juba oma lennukite ja Eesti meeskondadega ja siis ei sõltu me enam nii palju teistest,» lausus ta.

«Me väga loodame, et esimene Eesti meeskond alustab lendamist pärast jõule, juba selle aastanumbri sees,» teatas Veersalu.

Tõenäoliselt on esialgu tegu siiski ühe eestikeelse lennukimeeskonnaga. Peatselt koolitatakse välja uus grupp ja vastavalt sellele võetakse kasutusele ka uued lennukid. «Suuremas plaanis ja tulevikku vaatavalt ootame olukorra kordades helgemaks muutumist hiljemalt uue aasta alguses, kui saame kasutusse oma lennukipargi koos Eesti meeskondade ja eestikeelse pardateenindusega,» lisas Veersalu.

Märksõnad
Tagasi üles