Sisukord
Korvpall
Tänane leht
04.12.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Aasta Tartu maantee inimröövist Palju õnne Kivirünnaku ohvrid Indias paranevad Tagakülg Saarlastele tekitab praamipileti kallinemine meelehärmi Kerjuspoiss osutus suitsusõltlaseks President mängis noorepõlve lemmikmuusikat Leht: ELi siseministrid arutavad täna Schengeni lepingu ajutist peatamist Taxify tõi tänavatele 250 oma kaubamärgiga autot Eesti lühiuudised Kannatame, aga keegi ei lahku Majandus Ettevõtjad soovitavad bürokraatia digipööret India IT-hiid värbab poolsada eestlast Majanduse lühiuudised Välismaa Välismaa lühiuudised Putin süüdistas Türgit sõjakuriteos Politsei ei tea California veretöö motiivi Arvamus Henrik Roonemaa: Eesti muutub äpiks Olev Remsu: vähe loetud, palju räägitud raamat Ülle Madise: teaduse ja seaduse autoriteedist Türgi suursaadiku vastulause: ärgu keegi oodaku, et Türgi lubab riigi julgeolekut ohustavaid piiririkkumisi Päeva karikatuur Juhtkiri: Euroopa Liit peab näitama enesekindlust Postimees 1919. aastal: hariduspõllu harimine Petserimaal Liisa Tagel: valveajakirjanik lahkab tõrvikut Kultuur Fadista Ana Moura lõpetab maailmaturnee Tallinnas Sport Spordi lühiuudised 4.12 Liivamäele 7. koht, Tribuntsov täna finaalis Vabavõitleja Kaido Höövelson asub sumomeeste au päästma Talihärm tegi karjääri parima sõidu Varrak: võimalik, et tuleb teha karm otsus Tarbija Hullud endlid Islandil Tartu Uudne lahendus aitab nutikalt kodu kaunistada Laval käivad ringi väikese poisi mõtted Gümnasistid aitavad peakatet korras hoida Sirje Eomõis: lapsed lihtsalt peab liikuma saama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Varrak: võimalik, et tuleb teha karm otsus

2 min lugemist
Kalev/Cramo - Jenissei FOTO: Tairo Lutter

Möödunud hooajal vaimustas Kalev/Cramo korvpallimeeskond oma fänne Ühisliigas saadud väärt võitudega. Meeskond püsis soonel, mis lubas pingelisi mängulõppe enda kasuks pöörata. Tänavu on olukord vastupidine: Kalev võib kohati näidata väga head korvpalli, kuid otsustavatel hetkedel jäädakse vastastele alla. Nii on kogutud juba hulk nappe kaotusi. Asjade selline käik ei rahulda kedagi. Pealtvaatajad nurisevad, mängijad tunnistavad probleemi ning treenerid otsivad pingsalt lahendusi. Seni tulutult.

Tellijale Tellijale

Kalevi peatreeneri Alar Varraku sõnul on teisel poolajal ja eriti mängu lõppudes allajäämistel mitu põhjust. «Kindlasti on teatud asjad, millega peame leppima ja mille muutmiseks ei saa me suurt midagi teha,» viitas ta Euroopa tippklubide ja Kalevi koosseisu taseme vahele.

Klubide eelarved on juba niivõrd erinevad, et võrdsusest oleks kohatu rääkida. Sama erinevad on ka mängijate võimed. Kuid see puudutab vaid mänge tippklubidega.

03.12.2015 05.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto