Sisukord
Uudised
Tänane leht
04.12.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Aasta Tartu maantee inimröövist Palju õnne Kivirünnaku ohvrid Indias paranevad Tagakülg Saarlastele tekitab praamipileti kallinemine meelehärmi Kerjuspoiss osutus suitsusõltlaseks President mängis noorepõlve lemmikmuusikat Leht: ELi siseministrid arutavad täna Schengeni lepingu ajutist peatamist Taxify tõi tänavatele 250 oma kaubamärgiga autot Eesti lühiuudised Kannatame, aga keegi ei lahku Majandus Ettevõtjad soovitavad bürokraatia digipööret India IT-hiid värbab poolsada eestlast Majanduse lühiuudised Välismaa Välismaa lühiuudised Putin süüdistas Türgit sõjakuriteos Politsei ei tea California veretöö motiivi Arvamus Henrik Roonemaa: Eesti muutub äpiks Olev Remsu: vähe loetud, palju räägitud raamat Ülle Madise: teaduse ja seaduse autoriteedist Türgi suursaadiku vastulause: ärgu keegi oodaku, et Türgi lubab riigi julgeolekut ohustavaid piiririkkumisi Päeva karikatuur Juhtkiri: Euroopa Liit peab näitama enesekindlust Postimees 1919. aastal: hariduspõllu harimine Petserimaal Liisa Tagel: valveajakirjanik lahkab tõrvikut Kultuur Fadista Ana Moura lõpetab maailmaturnee Tallinnas Sport Spordi lühiuudised 4.12 Liivamäele 7. koht, Tribuntsov täna finaalis Vabavõitleja Kaido Höövelson asub sumomeeste au päästma Talihärm tegi karjääri parima sõidu Varrak: võimalik, et tuleb teha karm otsus Tarbija Hullud endlid Islandil Tartu Uudne lahendus aitab nutikalt kodu kaunistada Laval käivad ringi väikese poisi mõtted Gümnasistid aitavad peakatet korras hoida Sirje Eomõis: lapsed lihtsalt peab liikuma saama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gümnasistid aitavad peakatet korras hoida

1 min lugemist
Teklikott. FOTO: Erakogu

Kui aasta tagasi said neli gümnaasiumi alustanud noort oma esimese tekli, tekkis neil küsimus, kuhu peakate panna, kui seda parasjagu ei kasutata. Koolikotis võivad õpikud rikkuda mütsi kuju, toas kogub see aga tolmu.

Tellijale Tellijale

Nüüd on kolm Treffneri gümnaasiumi 11. klassi õpilast Jürgen Jürgenson, Johannes Vallikivi ja Aleksandra Isabel Pillmann ning Tamme gümnaasiumi 11. klassi õpilane Karl-Erik Kirs loonud õpilasfirma Bison, kus arendatakse ja toodetakse just tek-litele mõeldud, tööstuslikust vildist kotte.

Iga koti peal on nahast ring, kuhu on võimalik koolidel ja näiteks üliõpilasseltsidel panna logo või asutuse sümboleid. Kotile saab peale õmmelda ka nime ehk igal ostjal on võimalus see kohandada endale sobivaks.  

03.12.2015 05.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto