Sisukord
Sport
Tänane leht
04.12.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Aasta Tartu maantee inimröövist Palju õnne Kivirünnaku ohvrid Indias paranevad Tagakülg Saarlastele tekitab praamipileti kallinemine meelehärmi Kerjuspoiss osutus suitsusõltlaseks President mängis noorepõlve lemmikmuusikat Leht: ELi siseministrid arutavad täna Schengeni lepingu ajutist peatamist Taxify tõi tänavatele 250 oma kaubamärgiga autot Eesti lühiuudised Kannatame, aga keegi ei lahku Majandus Ettevõtjad soovitavad bürokraatia digipööret India IT-hiid värbab poolsada eestlast Majanduse lühiuudised Välismaa Välismaa lühiuudised Putin süüdistas Türgit sõjakuriteos Politsei ei tea California veretöö motiivi Arvamus Henrik Roonemaa: Eesti muutub äpiks Olev Remsu: vähe loetud, palju räägitud raamat Ülle Madise: teaduse ja seaduse autoriteedist Türgi suursaadiku vastulause: ärgu keegi oodaku, et Türgi lubab riigi julgeolekut ohustavaid piiririkkumisi Päeva karikatuur Juhtkiri: Euroopa Liit peab näitama enesekindlust Postimees 1919. aastal: hariduspõllu harimine Petserimaal Liisa Tagel: valveajakirjanik lahkab tõrvikut Kultuur Fadista Ana Moura lõpetab maailmaturnee Tallinnas Sport Spordi lühiuudised 4.12 Liivamäele 7. koht, Tribuntsov täna finaalis Vabavõitleja Kaido Höövelson asub sumomeeste au päästma Talihärm tegi karjääri parima sõidu Varrak: võimalik, et tuleb teha karm otsus Tarbija Hullud endlid Islandil Tartu Uudne lahendus aitab nutikalt kodu kaunistada Laval käivad ringi väikese poisi mõtted Gümnasistid aitavad peakatet korras hoida Sirje Eomõis: lapsed lihtsalt peab liikuma saama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Liivamäele 7. koht, Tribuntsov täna finaalis

2 min lugemist
Ralf Tribuntsov. FOTO: Tairo Lutter/Postimees

UJUMINE. Iisraelis toimuval ujumise lühiraja EMil oli eile Eesti jaoks hea päev, kui teeniti kaks finaalikohta.

Tellijale Tellijale

Martin Liivamägi jõudis eile 200 meetri rinnuliujumises finaali, kus ta sai 7. koha. Liivamägi ujus finaalis aja 2.06.93, eelujumises oli Liivamägi 2.06,46ga püstitanud Eesti rekordi. «Võib koha ja ajaga rahule jääda, seitsmes koht on väga hea,» rääkis Liivamägi eile õhtul.

«Aeg oleks võinud olla veidike parem, aga koha mõttes ei mänginud see enam mingit rolli. Minu jaoks on tegemist eneseületusega, sest pigem oli 200 meetri rinnuliujumise eesmärgiks end lahti ujuda. Finaalis ei osanudki ma end kuhugi väga paigutada,» lisas Liivamägi, kelle sõnul ei mängi EMil kaasa asjaolu, et ta juba kaks päeva on näidanud häid tulemusi ja jõudnud poolfinaali ning finaali.

03.12.2015 05.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto