Sisukord
Eesti
Postimees
08.12.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pirita teel on ka täna seisakuid oodata Esikülg 8.12 Suur fentanüülikogus tõi pika vangistuse Pikalt kadunud olnud Kaarel Arb leiti surnuna Esimesed põgenikud jõuavad Eestisse jaanuaris Kliinikum hakkas vastu riigi koondamisnõudele Eesti lühiuudised Pärnu pääses kõige hullemast Majanduse lühiuudised Kihlunud president plaanib abielluda veel ametiajal Draamateatri jõululaadalt leidis nii suupistet kui kehakatet Majandus Seaduseauk võimaldab Taxifyl vahendada «sõidujagajaid» Naftakartell on kriisis Välismaa KGB arhiivid Ukrainas võivad pakkuda huvitavat Eesti ajaloolastele Lätis jätkab senine koalitsioon Välismaa lühiuudised Läti valitsusi sel sajandil Läti peaminister astus restart’i lubades tagasi Arvamus Rasmus Kattai: Eestile lüüakse häirekella Juhtkiri: kangelased kummikutes Marko Mihkelson: kordan, Eestit rünnatakse! Nils Niitra: tagahoovi kodanikuühiskond Postimees 1932. aastal: väljarändamine on rahvaste juures paratamatu Mari Tammar: Savisaar sidus end lahti, mina seon end kokku! Kultuur Minna või jääda? Näosaate võitja tulevikuplaane ei avalda Anu Saagim arvustab: Stig Rästa – rosinasilmne pätipoiss Sport Suured ja väiksemad meistrid Spordi lühiuudised Meeskond, kes on teel surematuse poole Tarbija Nutikellad ja aktiivsusmonitorid said lõpuks populaarseks PS2 mängude mängimiseks uuel konsoolil tuleb uuesti maksta Tartu Roolijoodikud lähevad nüüd vangi Tasulise parkimise ala laieneb Lõunakeskus asus hooga laienema Tartu ülikool loobub Tamme apteegist Linnuks muutumise lugu Jelena Frunze: mõõdame ja kaalume Tartu erahuvikoole Urmas Klaas: millele ja miks kulutame? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kihlunud president plaanib abielluda veel ametiajal

3 min lugemist
Ieva Kupce ja Toomas Hendrik Ilves saabumas Noblessneri valukotta Arvo Pärdi juubeliõhtule. FOTO: Eero Vabamägi

Viimasel ajal järjest enam eesti keele õppimisest huvitatud Läti kaitseministeeriumi küberjulgeolekuvaldkonna juht Ieva Kupce on võitnud Eesti presidendi Toomas Hendrik Ilvese südame ja austuse, nii et temast võib saada Ilvese abikaasa juba enne tolle ametiaja lõppu, mis saabub tuleva aasta sügisel.

Tellijale Tellijale

«President on õnnelik,» kõlab Kadrioru lossist. Novembri keskpaigas kihlunud paar jätab õhku küsimuse: milline telepilt avaneb meie ees 24. veebruari vastuvõtult? On seal president Ilves üksi, on ta selleks hetkeks juba abielus või kutsub ta Kupce enda kõrvale tervitustseremoonial just selleks sobival hetkel? Postimehe andmetel sõlmitakse ametlik liit enne presidendi ametiaja lõppu.

07.12.2015 09.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto