Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
08.12.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pirita teel on ka täna seisakuid oodata Esikülg 8.12 Suur fentanüülikogus tõi pika vangistuse Pikalt kadunud olnud Kaarel Arb leiti surnuna Esimesed põgenikud jõuavad Eestisse jaanuaris Kliinikum hakkas vastu riigi koondamisnõudele Eesti lühiuudised Pärnu pääses kõige hullemast Majanduse lühiuudised Kihlunud president plaanib abielluda veel ametiajal Draamateatri jõululaadalt leidis nii suupistet kui kehakatet Majandus Seaduseauk võimaldab Taxifyl vahendada «sõidujagajaid» Naftakartell on kriisis Välismaa KGB arhiivid Ukrainas võivad pakkuda huvitavat Eesti ajaloolastele Lätis jätkab senine koalitsioon Välismaa lühiuudised Läti valitsusi sel sajandil Läti peaminister astus restart’i lubades tagasi Arvamus Rasmus Kattai: Eestile lüüakse häirekella Juhtkiri: kangelased kummikutes Marko Mihkelson: kordan, Eestit rünnatakse! Nils Niitra: tagahoovi kodanikuühiskond Postimees 1932. aastal: väljarändamine on rahvaste juures paratamatu Mari Tammar: Savisaar sidus end lahti, mina seon end kokku! Kultuur Minna või jääda? Näosaate võitja tulevikuplaane ei avalda Anu Saagim arvustab: Stig Rästa – rosinasilmne pätipoiss Sport Suured ja väiksemad meistrid Spordi lühiuudised Meeskond, kes on teel surematuse poole Tarbija Nutikellad ja aktiivsusmonitorid said lõpuks populaarseks PS2 mängude mängimiseks uuel konsoolil tuleb uuesti maksta Tartu Roolijoodikud lähevad nüüd vangi Tasulise parkimise ala laieneb Lõunakeskus asus hooga laienema Tartu ülikool loobub Tamme apteegist Linnuks muutumise lugu Jelena Frunze: mõõdame ja kaalume Tartu erahuvikoole Urmas Klaas: millele ja miks kulutame? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lõunakeskus asus hooga laienema

2 min lugemist
Lõunakeskuse taga on alanud juurdeehituse ettevalmistustööd. Maha on lammutatud endise zooloogia ja botaanika instituudi hoone ning käib proovivaiade puurimine. FOTO: Kristjan Teedema

Vaid kuu aega tagasi  linnavolikogu heakskiidu saanud Lõunakeskuse  laiendus on täie hooga  käima läinud. Kuue saaliga kobarkino ja 70 numbri-  toaga hotell peaksid valmima 2017. aasta kevadeks.

Tellijale Tellijale

Lõunakeskuse juhataja Jaan Loti sõnul läksid keskuse uue osa ettevalmistustööd lahti juba novembris, kui alustati kunagiste zooloogia ja botaanika instituudi hoonete lammutamist.

«Tegelikult me saime juba suve hakul ehitusloa vana hoone lammutamiseks ja välitrasside rajamiseks, aga me ei tahtnud neid töid varem käima panna, kui polnud selge, kuidas ülejäänud ehitus järele tuleb. Me ei saanud lubada olukorda, kus teeme suure töö ära ja siis tuleb pikk paus vahele,» selgitas ta.

07.12.2015 09.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto