Sisukord
Kultuur
Tänane leht
09.12.2015
Eesti Evelin Ilves: jah, ma leinan, kuid ma ei ole õnnetu Mälumäng Valitsus ei peaks juhtima sihtasutuse siseasju Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Underi ja Adsoni põrm tuuakse kevadel Eestisse Tagakülg Selgusid kirjanikupalga saajad Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Tallinki aktsia 10: debüüdil aktsia ostnud on kaotuses Välismaa Tulistaja õppis tuntud «islamifeministi» käe all Tähelepandamatu ja vaikne pere valis terrori Välismaa lühiuudised Arvamus Sirje Niitra: kui müüja ei tea Juhtkiri: igavikuuni Eesti mullas Postimees 1931. aastal: näitlejate sotsiaalgarantiid ja pension Maarja Vaino: rääkige oma sõnadega, mõelge oma peaga Lauri Luik: kust leida lisaraha spordile? Viive-Riina Ruus: uus haridusseadus vajab õigeid küsimusi ja vastuseid Kultuur Island ei väsi üllatamast 40ndates eluaastates neitsi eneseotsingutel Sport Spordi lühiuudised Suusaalade hooaja algus jääb talispordi arengumaade tasemele Kes küll peataks Norra? Sõudjad tegid Rio tarbeks Portugalis luuret Kokku võib saada uus kahepaat Kaardilugejate vangerdused jõudsid rallimaailmas lõpule Tarbija Perele piisab ühest elektrihambaharjast Elron tõmbab uute rongide ostuplaanile pidurit Tartu Kaarel Arbi viimaseid elupäevi katab saladuseloor Rekordikursil lennujaam jääb kitsaks Päästjad leiavad kodudest väga tuleohtlikke olukordi Jõulupuude müük võtab hoogu üles Koondatud kokk otsustas avada oma pitsakohviku Professor tähistab juubelit lihapallide ja konverentsiga Autistist kunstnik näitab võrratut koloriiti Meelelahutus Koomiks Sudoku

40ndates eluaastates neitsi eneseotsingutel

2 min lugemist
«Süütuse mägi». FOTO: Kaader filmist

Islandi filmi «Süütuse mägi» peategelane Gunnar Jónsson sai naljaka kokkusattumusena rollipakkumise just siis, kui viibis Tallinnas.

Tellijale Tellijale

Dagur Kári film räägib neljakümnendates eluaastates üksildasest mehest Fúsist, kes elab endiselt ema juures ja on süütu. Töö juures kiusatava mehe elu muutub siis, kui tema ema ja ema elukaaslane kingivad talle sünnipäevaks line-tantsu kursuse.

Islandil väga tuntud komöödianäitleja Gunnar Jónsson on laval üles astunud 15. eluaastast peale. «Näitlemist pole ma kunagi õppinud, see on olnud mu hobi,» ütles Jónsson, kes käis filmi esitlemas Lübecki filmifestivalil, kus see võitis publikupreemia. «Tegelikult olen ma meremees ja töötan laevadel kokana.»

08.12.2015 10.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto