Sisukord
Sport
Tänane leht
09.12.2015
Eesti Evelin Ilves: jah, ma leinan, kuid ma ei ole õnnetu Mälumäng Valitsus ei peaks juhtima sihtasutuse siseasju Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Underi ja Adsoni põrm tuuakse kevadel Eestisse Tagakülg Selgusid kirjanikupalga saajad Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Tallinki aktsia 10: debüüdil aktsia ostnud on kaotuses Välismaa Tulistaja õppis tuntud «islamifeministi» käe all Tähelepandamatu ja vaikne pere valis terrori Välismaa lühiuudised Arvamus Sirje Niitra: kui müüja ei tea Juhtkiri: igavikuuni Eesti mullas Postimees 1931. aastal: näitlejate sotsiaalgarantiid ja pension Maarja Vaino: rääkige oma sõnadega, mõelge oma peaga Lauri Luik: kust leida lisaraha spordile? Viive-Riina Ruus: uus haridusseadus vajab õigeid küsimusi ja vastuseid Kultuur Island ei väsi üllatamast 40ndates eluaastates neitsi eneseotsingutel Sport Spordi lühiuudised Suusaalade hooaja algus jääb talispordi arengumaade tasemele Kes küll peataks Norra? Sõudjad tegid Rio tarbeks Portugalis luuret Kokku võib saada uus kahepaat Kaardilugejate vangerdused jõudsid rallimaailmas lõpule Tarbija Perele piisab ühest elektrihambaharjast Elron tõmbab uute rongide ostuplaanile pidurit Tartu Kaarel Arbi viimaseid elupäevi katab saladuseloor Rekordikursil lennujaam jääb kitsaks Päästjad leiavad kodudest väga tuleohtlikke olukordi Jõulupuude müük võtab hoogu üles Koondatud kokk otsustas avada oma pitsakohviku Professor tähistab juubelit lihapallide ja konverentsiga Autistist kunstnik näitab võrratut koloriiti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõudjad tegid Rio tarbeks Portugalis luuret

3 min lugemist
Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Andrei Jämsä (vasakult), Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo. FOTO: Fred Killing

Tänavu said Eesti sõudjad septembri alguses rõõmustada MM-medali üle, kui pronksi võitis paarisaeruline neljapaat. Tuleval aastal peavad sõudjad olema tippvormis tavapäratult juba augusti esimeses pooles ja seetõttu tuli ringi teha ka talvine ettevalmistusplaan.

Tellijale Tellijale

Maailmameistrivõistluste aastatel siirdub Eesti sõudeparemik märtsis Horvaatiasse ja siis tehaksegi aasta jooksul esmakordselt taas veega tutvust. Kuna järgmise suve Rio de Janeiro olümpiamängudeks on samasugust mudelit kasutades keeruline tippvormi jõuda, siis sel talvel minnakse veelaagritesse nii jaanuaris kui ka veebruaris.

Seega jätavad sõudjad sel talvel ära laagri Jõulumäel ja suusalaagri Itaalias, mis asendatakse kahe kahenädalase laagriga Portugalis Pocinhos. Eile saabuski koondise peatreener Matti Killing Lõuna-Euroopast, kus ta käis uurimas võimalikke treeningpaiku.

08.12.2015 10.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto