Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
09.12.2015
Eesti Evelin Ilves: jah, ma leinan, kuid ma ei ole õnnetu Mälumäng Valitsus ei peaks juhtima sihtasutuse siseasju Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Underi ja Adsoni põrm tuuakse kevadel Eestisse Tagakülg Selgusid kirjanikupalga saajad Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Tallinki aktsia 10: debüüdil aktsia ostnud on kaotuses Välismaa Tulistaja õppis tuntud «islamifeministi» käe all Tähelepandamatu ja vaikne pere valis terrori Välismaa lühiuudised Arvamus Sirje Niitra: kui müüja ei tea Juhtkiri: igavikuuni Eesti mullas Postimees 1931. aastal: näitlejate sotsiaalgarantiid ja pension Maarja Vaino: rääkige oma sõnadega, mõelge oma peaga Lauri Luik: kust leida lisaraha spordile? Viive-Riina Ruus: uus haridusseadus vajab õigeid küsimusi ja vastuseid Kultuur Island ei väsi üllatamast 40ndates eluaastates neitsi eneseotsingutel Sport Spordi lühiuudised Suusaalade hooaja algus jääb talispordi arengumaade tasemele Kes küll peataks Norra? Sõudjad tegid Rio tarbeks Portugalis luuret Kokku võib saada uus kahepaat Kaardilugejate vangerdused jõudsid rallimaailmas lõpule Tarbija Perele piisab ühest elektrihambaharjast Elron tõmbab uute rongide ostuplaanile pidurit Tartu Kaarel Arbi viimaseid elupäevi katab saladuseloor Rekordikursil lennujaam jääb kitsaks Päästjad leiavad kodudest väga tuleohtlikke olukordi Jõulupuude müük võtab hoogu üles Koondatud kokk otsustas avada oma pitsakohviku Professor tähistab juubelit lihapallide ja konverentsiga Autistist kunstnik näitab võrratut koloriiti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jõulupuude müük võtab hoogu üles

2 min lugemist
Meltsiveski Konsumi juures jõulupuid müüv Tõnis Kask on selle tööga lisaraha teeninud viis viimast jõuluaega. Valikus on harilik kuusk, kaukaasia nulg, serbia kuusk ja hõbekuusk. FOTO: Margus Ansu

Möödunud nädalavahetusel suuremate kaupluste juures alanud jõulupuude müük jõuab kõrgpunkti paar päeva enne jõululaupäeva, kui ühest müügikohast viiakse päevas koju üle saja jõulupuu.

Tellijale Tellijale

Nii nagu eelmisel aastal, alustas ka tänavu Tartus esimesena jõulupuude müüki OÜ Artiston. Eile Meltsiveski Konsumi kõrval puid pakkunud Tõnis Kase sõnul on hinnad samad, mis eelmisel aastal, ning tänavugi on valikus nelja liiki okkalisi: harilik kuusk, kaukaasia nulg, serbia kuusk ja torkav kuusk ehk hõbekuusk.

«Hinnad on ikka meetri järgi. Näiteks kahemeetrine harilik kuusk maksab 22 eurot. Lühemad on odavamad, pikemad kallimad. Serbia kuused algavad 20 eurost, kahemeetrine on 30 eurot. Kahemeetrine hõbekuusk maksab 25 eurot. Kõige kallim on nulg, näiteks kahemeetrine maksab 45 eurot,» andis Kask jõulupuude hinnaskaalast ülevaate.

08.12.2015 10.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto