Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
09.12.2015
Eesti Evelin Ilves: jah, ma leinan, kuid ma ei ole õnnetu Mälumäng Valitsus ei peaks juhtima sihtasutuse siseasju Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Underi ja Adsoni põrm tuuakse kevadel Eestisse Tagakülg Selgusid kirjanikupalga saajad Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Tallinki aktsia 10: debüüdil aktsia ostnud on kaotuses Välismaa Tulistaja õppis tuntud «islamifeministi» käe all Tähelepandamatu ja vaikne pere valis terrori Välismaa lühiuudised Arvamus Sirje Niitra: kui müüja ei tea Juhtkiri: igavikuuni Eesti mullas Postimees 1931. aastal: näitlejate sotsiaalgarantiid ja pension Maarja Vaino: rääkige oma sõnadega, mõelge oma peaga Lauri Luik: kust leida lisaraha spordile? Viive-Riina Ruus: uus haridusseadus vajab õigeid küsimusi ja vastuseid Kultuur Island ei väsi üllatamast 40ndates eluaastates neitsi eneseotsingutel Sport Spordi lühiuudised Suusaalade hooaja algus jääb talispordi arengumaade tasemele Kes küll peataks Norra? Sõudjad tegid Rio tarbeks Portugalis luuret Kokku võib saada uus kahepaat Kaardilugejate vangerdused jõudsid rallimaailmas lõpule Tarbija Perele piisab ühest elektrihambaharjast Elron tõmbab uute rongide ostuplaanile pidurit Tartu Kaarel Arbi viimaseid elupäevi katab saladuseloor Rekordikursil lennujaam jääb kitsaks Päästjad leiavad kodudest väga tuleohtlikke olukordi Jõulupuude müük võtab hoogu üles Koondatud kokk otsustas avada oma pitsakohviku Professor tähistab juubelit lihapallide ja konverentsiga Autistist kunstnik näitab võrratut koloriiti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koondatud kokk otsustas avada oma pitsakohviku

2 min lugemist
Andri Sikut õppis itaallastelt kolme kuu jooksul muu hulgas sedagi, kuidas pingelises olukorras toime tulla. FOTO: Kristjan Teedema

Andri Sikut on õppinud kokaks ja töötanud mitmes söögikohas, pärast koondamist arvas ta aga, et on viimane aeg teha pitsakohvik. Töötukassa koolitused ja toetus ning praktika Itaalia restoranides andis piisavalt julgust avada oma söögikoht.

Tellijale Tellijale

Nii mõnigi mööduja on ilmselt märganud, et Turu tänaval Cleo klubiga (vana Pattaya või Ahi) samas majas töötanud kiirtoidukoht Ahjualune on uksed sulgenud ja särav oranžikasmust siltki maja seinalt asendatud uuega.

Nüüd tervitavad möödujaid lillad aknad ja sama värvi logo kirjaga La Mimosa – nõnda nimetatakse Itaalias laialt levinud kollast taime, mida 8. märtsil sealkandis naistele kingitakse.

08.12.2015 10.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto