Sisukord
Film
Postimees
10.12.2015
Eesti Janek Mäggi: Eesti ostab Lätist endale esimese naise Male Mälumäng Dilbert Horoskoop President Ilves trumpab Lätis oma kihlatu tuntuselt üle Palju õnne Leetrite jõudmine Eestisse sunnib vaktsineerimisstaatust kontrollima Tagakülg Tudengid marsivad saali heaks Riigikogu võttis vastu tuleva aasta riigieelarve Eesti lühiuudised Surnuna leitud lapse puhul ei kahtlustata tapmist Rõivase loodud kõhklusliit vajub jõulurahusse Majandus Fund Ehitus: vaikne, kuid agressiivne Majanduse lühiuudised Välismaa Varsti saab ümber Kanada laevaga sõita Välismaa lühiuudised Arvamus Anto Liivat: Savisaare-truuduse lunaraha ehk pilk Tallinna eelarve telgitagustesse Jaan Tamm: autokraatne valitseja ei sobi Eesti sümboliks Janek Mäggi: Eesti ostab Lätist endale esimese naise Postimees 1929. aastal: uuest aastast karmim tulumaks Juhtkiri: näoga maarahva poole Neeme Korvi päevakommentaar: tülitsusliit Ilona Leib: Näeme vaba, õnnelikku ja rokkivat presidenti Päeva karikatuur Kultuur Menufilm «Nullpunkt» Postimehe kinos Eesti pornokuninga lugu, metsavendlus ja kalaraamat kirjutatakse filmiks Sport Spordi lühiuudised Rocki ja Kalevi sombusevõitu sügis ManU tuulde lennanud sajad miljonid Rio valmistub olümpiaks: kadunud lapsed ja üle 4000 kodust lahkuma sunnitud pere Tarbija Pühadeküpsise maitseproovis võidutsesid traditsioonilised maitsed Tartu «Madruse tänava» rahvas sõdib jälle tänavanime vastu Elva paneb elanike nimel raha loosi Pimedusse mattunud sebrad Vallavanem aitab vabast ajast politseid Enriko Talvistu: peale protsendiseaduse on olemas kunst Mihkel Lees: digipööre vs. laste tervis. Kas vältimatu vastuolu? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Menufilm «Nullpunkt» Postimehe kinos

1 min lugemist
  • «Nullpunkti» näeb kuni pühapäeva keskööni
  • Järgmisel nädalal film Eesti kultusfilosoofist Jan Jõemetsast «Puhta mõtte ruum»
«Nullpunkt» FOTO: Kaader filmist

Eelmise aasta säravaimat debüütfilmi, Mihkel Ulki «Nullpunkti» saab vaadata tänasest pühapäeva keskööni Postimehe Kinos.

Tundliku ja püsimatu loomuga Johannes saab sisse Tallinna eliitkooli ning võiks eeldada, et tema elu hakkab ülesmäge minema. Tegelikult satub ta klassikaaslaste vaimse terrori alla.

Kodus peab Johannes toime tulema ema süveneva vaimuhaigusega. Kui noormehe elupüramiidi kolm peamist tahku – kodu, sõbrad ja kool – kokku vajuvad, jõuab ta nullpunkti.

Johannes mõistab, et elu paremaks muutumist tuleb alustada iseendast ja nii töötab ta välja plaani, kuidas saavutada populaarsus ja aktsepteerimine, ning hakkab seda mineviku survest ja oleviku löökidest hoolimata jõuliselt rakendama.

Kriitik Valle-Sten Maiste on kirjutanud: «Mihkel Ulk on teinud väga hea stiilitunnetusega kaasahaarava ja sisuka noortefilmi, mis ületab igati Eestis selles žanris tehtu.»

Muusik Lenna Kuurmaa hinnang: «Üllatus-üllatus, aga tegu on väga hea noortefilmiga. Sujub ja hoiab põnevust lõpuni välja. Pilt ja kaadrid meenutavad soome filmi. Peategelase jooks Lasnamäel omandab sümboli tähenduse.»

Postimehe tellijad saavad Postimehe Kino filme vaadata tasuta. Selleks peab olema Postimees Plussi konto, mis on seotud paberlehe tellimusega.

+ Postimehe Kino saavad vaadata ka Postimees Plussi tellijad ja päevapileti ostjad.

Seotud lood
09.12.2015 11.12.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto